اقدامات لازم بر افزایش سهمیه آرد نسبت به جمعیت میناب صورت گیرد
+ پ -
اقدامات لازم بر افزایش سهمیه آرد نسبت به جمعیت میناب صورت گیرد

فرماندار ویژه شهرستان میناب با اشاره به کمبود سهمیه آرد نانوایی های این شهرستان گفت: برای افزایش سهمیه آرد نانوایی های براساس نسبت جمعیت این شهرستان اقدامات اساسی صورت گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب ، علیرضا پاکدامن درنشست آرد و نان شهرستان میناب با اشاره به افزایش ۵۰ هزار نفری جمعیت شهرستان میناب در فصل های کاشت و برداشت محصولات کشاورزی گفت : رفع مشکل نانوایی ها زمینه رشد توسعه محصولات نیز به همراه دارد.

 

نماینده عالی دولت در میناب کیفیت تولید آرد را از مهمترین اقدام  در بهبود کیفیت پخت نان و رضایت مشریان عنوان کرد و گفت: کارخانه های آرد استان و شهرستان به این مهم توجه خاصی داشته باشند.

 

وی اظهار کرد:  اقدام اساسی در جهت رفع مشکل نانوایی ها و رضایتمندی  مردم و همچنین برخورداری از  مرغوب ترین نان بر حسب افزایش سهمیه آرد در این شهرستان صورت گیرد.

 

پاکدامن، تلاش مضاعف دستگاه های نظارتی را بر رعایت موارد استاندار از سوی نانوایی های شهرستان خواستار شد  و  افزود: نانوایی های میناب باید از نظر رعایت بهداشت و مصرف مواد استاندارد در استان الگو باشند .

 

یادآور می شود ،این نشست با حضور مدیرسازمان تعاون روستایی هرمزگان و کارشناسان شرکت غله هرمزگان در فرمانداری ویژه شهرستان میناب برگزار شد.

 

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff