اقتصاد کشور باید از حالت تک بعدی خارج شود/ حل مشکلات مردم در اجرای کامل اقتصاد مقاومتی است
+ پ -
اقتصاد کشور باید از حالت تک بعدی خارج شود/ حل مشکلات مردم در اجرای کامل اقتصاد مقاومتی است

آیت الله نعیم آبادی خطاب به مدیران دولتی گفت: تا اقتصاد کشور از حالت تک بعدی خارج نشود وضعیت مشکلات مردم، بهبود لازم را بدست نمی آورد مگر اینکه رویکرد اقتصاد مقاومتی به طور کامل اجرا شود، و در راستای اجرای پیام مقام معظم رهبری کار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، نماینده ولی فقیه در هرمزگان خطاب به مدیران دولتی گفت: تا اقتصاد کشور از حالت تک بعدی خارج نشود وضعیت مشکلات مردم، بهبود لازم را بدست نمی‌آورد مگر اینکه رویکرد اقتصاد مقاومتی به طور کامل اجرا شود، و در راستای اجرای پیام مقام معظم رهبری کار شود.

آیت الله غلامعلی نعیم‌آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان در دیدار با مسئولان دولتی شهرستان رودان و امامان جمعه سراسر استان با اشاره به نقش مهم رهبر انقلاب در به سرانجام رسیدن برجام و مقاومت ملت ایران، اظهار داشت: هدف استکبار، محرومیت ملت از حق داشتن انرژی هسته‌ای بود اما ملت ایران امروز در صف کشورهایی است که داری این انرژی است و ما توانستیم با تلاش و ایستادگی، آن را بدست آوریم.

وی اظهار داشت: دولت توجه کند که با استقامت و ابستادگی مردم این حصرهای شکسته شده و البته دولت هم تلاش کرد و به تعبیری رهبری یک تیم امین و متدین و دلسوز با تلاش کار را به نتیجه رساندند.

نعیم آبادی خطاب به مدیران دولتی گفت: تا اقتصاد کشور از حالت تک بعدی خارج نشود وضعیت مشکلات مردم، بهبود لازم را بدست نمی آورد مگر اینکه رویکرد اقتصاد مقاومتی به طور کامل اجرا شود، و در راستای اجرای پیام مقام معظم رهبری کار شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: شهرستان رودان توان بسیار بالایی در راستای خودکفائی در بخش اقتصاد دارد به گونه ای که دیگر مناطق را می‌تواند پوشش دهد و سابقه اقتصاد مقاومتی شهرستان شناخته شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان و مدیران دولتی، انتخابات را خداپسندانه برگزار کنند که به فرموده رهبر انقلاب، انتخابات حق الناس است و رای مردم امانت و میزان رای ملت است.

انتهای خبر/ پ

IMG_1749 IMG_1750 IMG_1751 IMG_1752 IMG_1754 IMG_1755

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff