کارآفرینان چرخاننده چرخ اقتصاد کشور هستند/اقتصاد مقاومتی و صنایع دستی مقاوم در برابر تحریم
+ پ -
کارآفرینان چرخاننده چرخ اقتصاد کشور هستند/اقتصاد مقاومتی و صنایع دستی مقاوم در برابر تحریم

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی میناب اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی و ویژگیهای صنایع دستی مقاوم در برابر تحریم هاست و با توجه به خاصیت برون گرایی می تواند در تولید و اقتصاد کشور سهم بزرگی را به خود اختصاص دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ فیروزه میرابی، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب،ضمن گرامیداشت روز کارآفرینی و مهارت فنی و حرفه ایی، کار آفرینان را چرخاننده چرخ اقتصاد کشور دانست و گفت: کار آفرینان در جهت تولید داخل و رونق اقتصاد کشور نقش اساسی ایفا می کنند.

وی با اشاره به فعالیت و اشتغال زنان کارآفرین در شهرستان میناب افزود: باید با برنامه ریزی و همکاری متقابل زمینه را برای گسترش حوزه فعالیت کارآفرینان فراهم ساخت.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی میناب اظهار کرد: با توجه به اینکه بیشترین فعالان در حوزه صنایع دستی بانوان هستند، عرضه محصولاتشان بزرگترین دغدغه آنهاست برا بایستی  راه را برایشان هموار نمود و این منوط به همراهی دستگاههای زیربط می باشد.

میرابی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی و ویژگیهای صنایع دستی مقاوم در برابر تحریم هاست و با توجه به خاصیت برون گرایی می تواند در تولید و اقتصاد کشور سهم بزرگی را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff