اقتصاد مقاومتی راه حل برون رفت از رکود اقتصادی است
+ پ -
اقتصاد مقاومتی راه حل برون رفت از رکود اقتصادی است

فرمانده سپاه پارسیان راه برون رفت از رکود اقتصادی را توجه به اقتصاد مقاومتی دانست و بر حل مشکلات به دست مردم تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، سرهنگ روح الله رستمی فرمانده ناحیه سپاه پارسیان امروز در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس در جمع بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی گفت: هفته دفاع مقدس که یادآور رشادت‌های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس بود را گرامی می‌داریم و برنامه‌های هفته دفاع مقدس را با این همایش و تجمع بزرگ شما آغاز می‌کنیم.

 

وی اضافه کرد: هفته دفاع مقدس در فرهنگ مردم کشور ما تاریخ ساز شد و رزمندگان ما با ایثارگری‌هایی که انجام دادند توانستند این افتخار را به ثبت برسانند و امروز آزادی خواهان دنیا با درس گرفتن از رزمندگان ما در مقابل ابرقدرتها مقاومت می‌کنند.

 

فرمانده سپاه پارسیان سخنان مقام معظم رهبری در خصوص دفاع مقدس را روشن‌ترین بیان دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری دوران هشت ساله دفاع مقدس را مایه آبروی ملت دانست لذا این آبرو امروز می توانیم تفسیر کنیم که چگونه توانسته کشور ایران اسلامی را عزتمند در دنیا به درخشش برساند.

 

 

سرهنگ رستمی مذاکرات و نشست‌های مسئولان کشور را برخی کشورهای فرامنطقه‌ای مایه برطرف شدن مشکلات کشور ندانست و تأکید کرد: مسئولان باید راه حل مشکل را در درون کشور جستجو کنند و اگر به خیال این باشند که کشورهای فرامنطقه‌ای می توانند مشکل کشور را حل کنند اشتباه است.

 

 

وی در پایان تأکید کرد: کلید حل مشکل اقتصادی و دیگر مشکلات کشور به دست مردم است و امروز باید با توسعه اقتصاد مقاومتی فرهنگ اقتصادی مردم را بالا برد تا هر فرد در کشور یک تولید کننده باشد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff