اقتصاد مقاومتی خود باوری و اتکا به توان نیروهای داخلی است
+ پ -
اقتصاد مقاومتی خود باوری و اتکا به توان نیروهای داخلی است

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک گفت: اجرای طرح های اقتصادی مقاومتی لبیک به فرمایشان مقام معظم رهبری و راهی برای خروج کشور از رکود و اتکا به توان و پتانسیل ها و ظرفیت های منطقه ای و داخلی کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد آئین پرست در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: در چند سال اخیر و با شدت یافتن تحریم های ظالمانه و یک جانبه و غیر انسانی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف متوقف کردن برنامه های صلح آمیز هسته ای ایران واژه جدید اقتصاد مقاومتی به ادبیات اقتصاد کشور با هدف خود باوری و اتکا به توان و نیروهای کشور وارد شده است.

 
رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک تصریح نمود: اقتصاد مقاومتی روشی برای مقابله با تحریم های دشمن برای کشور می باشد که نقش و وظیفه مردم و مسئولین در اجرای درست و تاثیرگذار آن بسیار حائز اهمیت است و شهرستان نوپای سیریک می تواند با استفاده از ظرفیت های موجود برای پیشرفت و ترقی از این طرح ها بهره مند شود.

 
آئین پرست ابراز داشت: با توجه به پتانسیل بالای شهرستان در حوزه کشاورزی،دامداری و صیادی امید است برنامه ریزی ها به سمت سویی هدایت شود که حمایت از این بخش ها باعث رونق تولید داخلی کشور و حرکتی در جهت خودکفایی کشور صورت پذیرد.

 
این مسئول یادآور شد: یکی از ظرفیت های مهم برای احیای طرح های اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است که الحمدالله با توجه به حضور دو مرکز آموزش عالی در شهرستان و وجود اساتید و فارغ التحصیلان رشته های متعدد دانشگاهی می توان از این سرمایه های گرانقدر در جهت پویایی تولید ملی در سطح شهرستان استفاده لازم صورت گیرد.

 
رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک اضافه کرد: امیدواریم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) در خصوص اهمیت اقتصاد مقاومتی در سال همدلی و هم زبانی دولت و ملت گام های مثبتی در جهت شکوفایی طرح های اقتصاد مقاومتی برداشته شود و تهدیدات به فرصت های بی بدیلی برای اشتغال پایدار تبدیل نماییم.

 
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff