تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 243093
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴| تعداد نظرات :دیدگاه‌ها برای اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شود بسته هستند
پ

اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شود

مدیرمسئول روزنامه جوان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی مورد توجه مقام معظم رهبری قرار دارد، گفت: اقتصاد مقاومتی باید جدی گرفته شود.

اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شود

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عبدالله گنجی در جمع بسیجیان شهرستان سمنان در حسینیه شهدای سپاه سمنان بیان کرد: زندگی مسلمانان واقعی شامل سه بخش عبادت، معیشت، وسایل اعتقادی و تفریحات زندگی است

مدیرمسئول روزنامه جوان افزود: اگر نماز کسی مقبول باشد، تمامی اعمال او پذیرفته می‌شود؛ بنابراین حتی اگر به گناه آلوده هستید نباید نماز را که ستون دین است، رها کنید؛ نماز زندگی مسلمانان را منظم کرده و سامان می‌دهد.

وی در خصوص خواب نیز خاطرنشان کرد: خواب در زندگی انسان‌ها نقش مؤثری دارد و بسیاری از مشکلات جسمی را مرتفع می‌کند؛ خواب ابتدای روز شیرازه زندگی را از هم متلاشی می‌کند؛ چراکه هورمون شادی در ابتدای روز ترشح می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه جوان در بخش دیگری از سخن‌های خود به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: از حداقل امکانات باید برای ارتقای سطح اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم؛ چراکه اقتصاد مقاومتی مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری در راستای پیشرفت سطح تولیدات داخلی قرار دارد.

این مسئول اظهار کرد: در تمام مراحل زندگی شخصی و اجتماعی باید از فرمان‌ها مقام معظم رهبری اطاعت کرده و پشتیبان ایشان باشیم؛ دشمن از مطیع بودن مردم مسلمان ایران از ولی‌فقیه خود هراسان هستند و در حال تلاش برای فروپاشی این اطاعت و اتحاد هستند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=243093
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

Comments are closed.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی