اقتصاد مقاومتی با تولید در چرخه داخلی انجام پذیر است/مسئولان با دقت وضعیت بیکاری در کشور را بهبود بخشند
+ پ -
اقتصاد مقاومتی با تولید در چرخه داخلی انجام پذیر است/مسئولان با دقت وضعیت بیکاری در کشور را بهبود بخشند

امام جمعه میناب ایجاد شغل و رفع بیکاری را یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی دانست و بیان داشت: مسئولان باید دقت کنند در کشور وضعیت بیکاری را بهبود بخشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از   میناب جنوب ، امام جمعه میناب با اشاره به بیانات رهبر در سخنان نوروزی در تعریف از اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی با تولید در چرخه داخلی انجام پذیر است و با افزایش تولید داخلی و عدم نیاز به تولیدات خارجی این کار محقق می شود.

 

در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص دیدار نخست وزیر ایتالیا با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: کسانی که پیرو خط امام و رهبری هستند یکی از نکته ها و خط  قرمزهای نظام را عدم اعتماد به کشور آمریکا می دانند.

 

معتمدی فر اظهار داشت: آمریکا پایبند به تعهدات خود نیست و به دنبال ایجاد تفرقه و توطئه بین کشورها و مجامع اسلامی است.

 

امام جمعه میناب ایجاد شغل و رفع بیکاری را یکی دیگر از  اهداف اقتصاد مقاومتی دانست و بیان داشت: مسئولان باید دقت کنند در کشور وضعیت بیکاری را بهبود بخشند.

 

معتمدی فر درخصوص برگزاری کنفرانس اسلامی در ترکیه عنوان کرد: کنفرانس اسلامی باید بر ایجاد اتحاد در بین مجامع اسلامی بیشتر توجه کند و تابع کشورهای ظلم ستیز نباشد.

 

حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان با اشاره به برخورد نامناسب نیروی انتظامی با کسبه و بازاریان در جمع آوری اجناس از انبارها و مغازه ها گفت: کاسبان و بازاریان حبیب الله هستند و با آنها نباید همانند قاچاقچیان برخورد شود.

 

معتمدی فر افزود: آیا مشکل واقعی نیروی انتظامی در شهرستان میناب چند بسته آب میوه و یا لوازم خانگی و مواد غذایی است. نیروی انتظامی به فکر جلوگیری از ترانزیت قاچاق مواد مخدر در میناب باشد.

 

امام جمعه میناب با انتقاد از شیوه مدیریت شورای تامین در استان و شهرستان گفت: مسئولان شورای تامین استان و شهرستان به مردم میناب رحم کنند و برخورد مناسبی با آنها داشته باشندو نباید مردم را وحشت زده کنیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff