اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های دولت باشد/ مسئولین دغدغه معیشت مردم را حل کنند
+ پ -
اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های دولت باشد/ مسئولین دغدغه معیشت مردم را حل کنند

امام جمعه موقت بندرعباس: انقلاب اسلامی مسئله فلسطین را هیچ وقت فراموش نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل حجت الاسلام والمسلمین فروزان‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس گفت: دهه فجر خاطراتی فراموش نشدنی را برای مردم این سرزمین ثبت کرده است.

امام جمعه موقت بندرعباس تصریح کرد: انقلاب حرکتی خدا محور بود که با رهبری صحیح امام خمینی (ره) ساماندهی شد. غرب و شرق به دنبال اسلام زدایی در منطقه بودند اما انقلاب اسلامی معادلات آنها را بهم زد. و در بین علما و مراجع دین آن کسی که شجاعانه در مقابل زیاده خواهی حکومت مستکبر ایستاد امام خمینی(ره) بود.

فروزان‌نژاد بیان کرد: در انقلاب اسلامی باید جنبه مهربان بودن باهم، نمود بیشتری داشته باشد.

وی افزود: در داخل خانواده نباید جنگ راه انداخت زیرا هدف دشمن همین است، آنها با تجهیزات کامل منتظر حمله به ما هستند باید مراقب باشیم.

امام جمعه موقت بندرعباس در خصوص سیاست انقلاب اسلامی گفت: سخت‌گیری با دشمنان و مهربانی با خود سیاست انقلاب ایران است و پروژه دشمن ایجاد اختلاف بین مسلمین است اما دشمنان باید بدانند تا وقتی یک زورگو در دنیا هست انقلاب اسلامی وجود دارد.

فروزان‌نژاد اظهار داشت: مردم عنصر اصلی انقلاب هستند و مسئولین باید به دغدغه‌های مردم رسیدگی کنند. یکی از دغدغه‌های مردم مشکل معیشت است و دولت باید با برنامه‌ریزی مناسب برای معیشت مردم مستضعف چاره ای بیاندیشد تا به آنها آسیبی وارد نشود.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه برنامه ریزی‌های دولت باشد و مسئولین مراقب زاویه های نفوذ دشمن باشند تا مبادا از جایی غافل شده و بعد ضربه بخوریم.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff