اقتصادمقاومتی صرفا ارائه گزارش نیست/ مردم باید آثار مفید اقتصاد مقاومتی را در زندگی خود لمس کنند
+ پ -
اقتصادمقاومتی صرفا ارائه گزارش نیست/ مردم باید آثار مفید اقتصاد مقاومتی را در زندگی خود لمس کنند

امام جمعه بندرلنگه گفت: مسئله اقتصادمقاومتی صرفا گزارش نیست که فقط بیایند گزارش دهند مردم باید آثارمفید اقتصادمقاومتی را در زندگی خود لمس کنند و ببینند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسن فقیهی فر امام جمعه موقت بندرلنگه ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان به هشتم ربیع الاول سالروزشهادت امام حسن عسکری (ع) اشاره کرد و گفت: امام حسن عسکری گوهر و ماه درخشانی بود که  درطول عمر خود به مبارزات سیاسی خود ادامه می داد و مردم مخفیانه با آن امام ملاقات می کردند و روش مبارزه را به آنان می آموختند .

وی با اشاره به فریضه امر معروف و نهی از منکر افزود: دولت باید برای امربه معروف و نهی ازمنکر فکری بیندیشد و مجلس هم باید با تدبیر و ابتکار به این موضوع بیندیشد گرچه حوزه های علمیه دراین رابطه تذکراتی می دهند اما کفایت نمی کند.

امام جمعه موقت لنگه اضافه کرد: آنچه که.اصل اسلام راتشکیل می دهد فرهنگ و تمدن اسلامی است و ما نباید اجازه بدهیم درکشور ما ناهنجاریها درسطح جامعه علنی شود وکسی تذکرندهد ما نباید بر عیبب ها سرپوش بگذاریم این همه ناهنجاریها برای چیست؟

وی تصریح کرد: هیچ واجبی مثل نظارت عمومی نیست هم مردم و هم مسئولین باید فکر بکری کنند و از دولت میخواهیم که وزارتی به نام امربه معروف ونهی ازمنکر تشکیل گردد تا این ناهنجاریهایی که درجامعه وجود دارد از ریشه بخشکاند.

حجت الاسلام فقیهی فر در بخش دیگری از خطبه ها بیان کرد: با تمدید تحریم های آمریکا برعلیه نظام جمهوری اسلامی که هر ده سال یکبارتمدید می گردد،ف رهبرمعظم انقلاب فرمودندکه تمدید و تحریم ها مساوی با نقض برجام می باشد و اگر بخواهندکه تحریم کنندکه کرده اند برابراست با واکنش جمهوری اسلامی ایران ، و عمل برجام نباید یکطرفه باشد ولی اگر بخواهیم مقابله کنیم برای ما سهل و آسان است.

خطیب جمعه بندرلنگه درادامه گفت مسئله اقتصادمقاومتی صرفا گزارش نیست که فقط بیایند گزارش دهند مردم باید آثارمفید اقتصادمقاومتی را در زندگی خود لمس کنند و ببینند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff