اقتدار ملت ایران اجازه نفوذ غرب را نمی دهد/عزتمان را با مسائل دنیوی معاوضه نمی کنیم
+ پ -
اقتدار ملت ایران اجازه نفوذ غرب را نمی دهد/عزتمان را با مسائل دنیوی معاوضه نمی کنیم

امام جمعه اهل سنت سیریک با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ به کشور اظهار کرد: اقتدار ملی و ایمان مردم ایران اجازه نفوذ غرب به کشور نمی دهد و نبایدشرف و عزتمان را با مسائل دنیوی و مادی معاوضه کنیم.

عبدالعزیز افراز، امام جمعه اهل سنت سیریک در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به  تلاش غرب برای افزایش ارتباط با ایران گفت:تمام هم و غم آمریکا و عیادی آن در طول تاریخ به استثمار کشیدن ملت های ضعیف بوده و  برای سلطه بر کشور ما تلاش های فراوانی داشته است لذا اجازه ورود و جا دادن به چنین موجودی شایسته نیست.

 

 

 

وی بیانات رهبر انقلاب (مدظله العالی) در خصوص مقابله با نفوذ دشمن را  آسیب شناسی در لوای الهامات خداونددانست و اظهار کرد: بنا به فرموده پیامبر (ص) مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود که نیازمند روشنفکری مردم و مسئولان است.

 

 

 

افراز با بیان اینکه لازمه نفوذ آن نیست که زیر یوغ استبداد قرار گیریم، تصریح کرد: اقتدار ملی و ایمان مردم ایران اجازه نفوذ غرب به کشور نمی دهد و نبایدشرف و عزت مان را با مسائل دنیوی و مادی معاوضه کنیم.

 

 

 

 

امام جمعه اهل سنت سیریک جنگ ها و نا امنی منطقه را ناشی از حضور استکبار در کشورها دانست و خاطر نشان کرد:امنیت و آرامش امروز کشور برگرفته از همدلی مردم با نظام و دولت در سایه اسلام است و جزء عده معدود افراد خود باخته که دست در آستین دشمن دارندمردم ما قدردان انقلاب هستند و از خواستار مقابله با نفوذ غرب به کشور هستند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff