اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی را مدیون خون پاک شهدا هستیم
+ پ -
اقتدار امروز ایران در عرصه جهانی را مدیون خون پاک شهدا هستیم

فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد گفت: اگر امروز ایران تا آنجا به اقتدار چشمگیر دست یافته که کشورهای بزرگ دنیا محتاج مذاکره با ایران هستند این اقتدار را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

به گزارش شبکه اظلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت امیری کیا ، فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد در مراسم یادواره شهدای بخش احمدی گفت: شهیدان با تاسی از حضرت سیدالشهدا(ع) راه حق را پیمودند و امروز وظیفه ماست که ارزش ها و آرمان های آنان را پاسداری کنیم.

امیری کیا اظهار کرد: برای اینکه راه و هدف شهیدان را بشناسیم، باید وصیت نامه های آنان را بخوانیم و به درستی عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس در حقیقت جنگ ایران برابر تمام ابرقدرت های دنیا بود ، اضافه کرد: امروز ایران اسلامی به آن درجه از قدرت و اعتبار رسیده که تمام قدرت های بزرگ از کشور ما حساب می برند.

امیری کیا اظهار کرد: این شهدا بودند که عزت، امنیت و قدرت را برای ملت ما به ارمغان آوردند و امروز ما باید با عمل به آرمان های آن بزرگواران از راه آنها فاصله نگیریم.

وی با اشاره به اقتدار روز افزون ایران اسلامی ، بیان کرد: اگر امروز ایران تا آنجا به اقتدار چشمگیر دست یافته که کشورهای بزرگ دنیا محتاج مذاکره با ایران هستند این اقتدار را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس بهترین جوانان این مملکت به خاطر دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی و خاک کشور به صحنه مبارزه با دشمنان رفتند و جانشان را تقدیم اسلام و انقلاب کردند،ادامه داد: هنوز هم این روحیه در بین جوانان ما وجود دارد و فرزندان غیور و شجاع ایران اسلامی هر لحضه آماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند.

ریاست بنیاد شهید شهرستان حاجی آباد در ادامه ، فرهنگ ایثار و شهادت یکی از راه‌هایی است که سلامت و معنویت جامعه به ویژه نسل جوان را تضمین خواهد کرد و برای نهادینه شدن این فرهنگ غنی نیازمند تلاش بیشتری هستیم تا آن را به صورت فرهنگ عمومی در جامعه درآوریم و جهت انجام این امر مهم باید به نحوی اقدام کرد که آثار و پیامدهای مثبت آن برای نسل جوان که زمینه انتقال این فرهنگ به نسل‌های بعدی است، پذیرفته شود.

صادقی اذعان داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا تجدید پیمان دوباره با آرمان‌ها و اهداف شهدا است و می‌تواند از نظر فرهنگی نیز روی جوانان تأثیر مهمی داشته باشد که امیدواریم بتوانیم با برگزاری این یادواره‌ها دین خود را نسبت به شهدا و خانواده‌های آنها ادا کنیم و ادامه دهنده خوبی برای راهشان باشیم.

اهالی روستاهای کلوچان، گردکان، گیلان  بخش احمدی با حضور در این یادواره جلوه از وحدت و همدلی را آفریدند و نشان دادند که مهمترین رمز پیروزی ملت شهید پرور ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس وحدت و یکپارچگی بود.

براساس این گزارش یادواره شهدای روستای کلوچان، گردکان، گیلان  بخش احمدی با حضور فرمانده سپاه حاجی آباد، رئیس بنیاد شهید شهرستان و جمعی از مردم شهید پرور در مسجد این روستا برگزار شد و از خانواده های شهیدان کرمی ،کهوری، کاشانی تجلیل شد.

IMG_0129

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff