افزایش 15 درصدی بازدید مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته/بیش از یک میلیون و 100هزار نفر از رودان بازدید کردند
+ پ -
افزایش ۱۵ درصدی بازدید مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته/بیش از یک میلیون و ۱۰۰هزار نفر از رودان بازدید کردند

معاون فرماندار رودان گفت: در مدت ۱۵ روز تعطیلات نوروز ۹۵ بیش از یک میلیون و ۱۰۰هزار نفر از جاذبه های گردشگری و تفریحی شهرستان بازدید کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛کورش نیک طبع معاون فرماندار شهرستان رودان در گفتگو با خبرنگار رودان نیوز گفت: در مدت ۱۵ روز تعطیلات نوروزی ۹۵ بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از جاذبه های گردشگری و تفریحی رودان بازدید کردند و در مدت مشابه پارسال شاهد افزایش ۱۵ درصدی بودیم.

 

نیک طبع اظهار کرد: زیارت سید سلطان محمد به عنوان قطب فرهنگی شهرستان، روزانه بیش از ۲۰ هزار زائر در ایام نوروز در این امامزاده حضور داشتند.

 

معاون فرماندار رودان در خصوص عملکرد ستاد تسهیلات مهیمانان نوروز در شهرستان، افزود: خدمات سفر و میزان استقبال مسافران نوروزی امسال از شهرستان رودان مثبت ارزیابی می شود و در سالهای آینده خواستار بررسی و رفع نقص های موجود جهت ارائه خدمات مناسب تر شد.

 

نیک طبع ادامه داد: در طول مدت ۱۵ روز تعطیلات سال نو مطابق با آمار ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در مجموع یک میلیون و ۱۰۲ هزارو ۸۰۱  نفر از جاذبه های گردشگری، تفریحی، توریستی شهرستان بازدید داشته اند.

 

وی اضافه کرد: از این تعداد افراد در مجموع ۶۶۸ هزارو ۳۹۹ نفر در مکانهای اقامتی نظیر ستاد های اسکان، خانه مسافر، کمپ های اسکان و هتل رودان اقامت داشته اند.

 

معاون فرماندار رودان همچنین گفت: عملکرد ستاد خدمات سفر مهیمانان  در نوروز ۹۵ مناسب و قابل قبول ارزیابی شده است اما در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر با توجه به سفر و بازدید بیش از یک میلیون نفر از مراکز گردشگری ،تفریحی ،توریستی و زیارتی شهرستان این ضرورت وجود دارد تا جهت رفع نقایص و ارتقاء کیفیت خدمات کمیته تخصصی تشکیل و بررسی های لازم انجام و تصمیمات بسیار خوبی در این زمینه اتخاذ گردد.

 

وی ضمن تشکر از دستگاههای اجرایی عضو ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان که علارغم محدودیت های اعتباری تلاش بسیار خوبی داشته اند بر ضرورت همکاری اداره اوقاف و امور خیریه استان در ارائه خدمات مطلوب و کمک به توسعه زیر ساختهای روستایی در زیارتگاه سید سلطان محمد تاکید کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff