افزایش 14 درصدی حقوق مستمری بگیران هرمزگانی در سال جاری
+ پ -
افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری بگیران هرمزگانی در سال جاری
مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان :

افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری بگیران هرمزگانی در سال جاری

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان اظهار کرد:افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری بگیران در سال ۹۵ و مبلغ مابه التفاوت حقوق مستمری بگیران در ماه های خرداد و مرداد امسال به حساب آنها واریز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سیدفاضل حیدری بلوکی مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با اشاره به مستمری بگیران بیش از ۷ درصد از جمعیت حدود ۹۰۰ هزار نفری هرمزگانی های تحت پوشش تامین اجتماعی در استان هرمزگان را تشکیل می دهند، گفت: در حال حاضر ۶۶هزار و ۸۶۹ نفر مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان در استان هرمزگان هستند که تعداد آنها نسبت به سال گذشته ۹ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری بگیران در سال ۹۵  و  مبلغ مابه التفاوت حقوق مستمری بگیران در ماه های خرداد و مرداد امسال به حساب آنها واریز شد.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان اظهار کرد: از اجرای طرح کرامت رضوی و اعزام مستمری بگیران به مشهد مقدس نیز سخن به میان آورد و در سال گذشته ۲۰۰ نفر از مزایای این طرح برخوردار شدند.

وی افزود: برای سال جاری نیز سهمیه ۲۰۰ نفری به استان هرمزگان اختصاص یافته است که گروه اول در روز ۱۴ مهرماه اعزام شدند و گروه دوم نیز روز ۲۱ ماه جاری عازم زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) می شوند.

حیدری بلوکی خاطرنشان کرد: تعداد مستمری های برقرار شده طی یکسال گذشته را بالغ بر ۲هزار و ۸۲۰ پرونده اعلام کرد و از این تعداد، ۵۶۶ فقره یعنی معادل ۲۰ درصد کل احکام پرونده بازنشستگی سخت و زیان آور بوده است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff