افزایش ۱۵ درصدی تعداد شعب اخذ رای انتخابات ۱۴۰۰ در جاسک

فرماندار جاسک گفت: براساس تصمیم وزارت کشور برای افزایش تعداد شعب اخذ رای به پیشنهاد هیئت های اجرایی و نظارت تعداد شعب اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان بیش از ۱۵ درصد افزایش در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد رادمهر فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات جاسک در جلسه مشترک هیئت اجرایی و نظارت و بازرسی گفت:  در همین راستا در تعیین شعب، شعباتی که به راحتی در دسترس و درنزدیکترین محل زندگی افراد با داشتن تمام زیر ساختهای مناسب تعیین گردیده تا شهروندان بتوانند در کوتاهترین  زمان برای حضور و رای دادن اقدام کنند.

رادمهر با اشاره به آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم گفت: شاخص مهم در برگزاری انتخابات، علاوه بر قانون‌مداری، برقراری امنیت و تلاش برای مشارکت حداکثری و حفظ سلامت مردم با توجه به شیوع ویروس کرونا است.

وی تشریح کرد: انتخابات پشتوانه انقلاب اسلامی و حضور حداکثری مردم در این دوره خط بطلانی بر یاوه گویی های دشمنانی است که همواره با نقشه ها و توطئه های خود قصد دارند سدی در مسر پیشرفت های  انقلاب اسلامی ایجاد کنند.

فرماندار جاسک خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامت و امنیت انتخابات، تدابیر لازم اندیشیده شده و برای تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

رادمهر عنوان کرد: در شهرستان جاسک تعداد ۷۳شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است که ۱۶شعبه ثابت و ۵۷شعبه سیار را شامل می شود که نسبت به دوره قبل ۱۵درصد افزایش تعداد شعب اخذ رای است.

وی با تاکید بر اینکه  دقت نظر در انتخاب محل و تعیین شعب اخذ رای باید به منظور تسهیل رای گیری برای عموم باشد، افزود : از این میان ۷۳شعبه درشهرستان جاسک  ۵۹شعبه در شهر و  بخش مرکزی جاسک و ۲۴ شعبه در شهر و بخش لیردف  به منظور اخذ رأی در انتخابات تعیین شده است.

 سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.

انتهای پیام/