افزایش واردات ارزان قیمت لیمو از طریق مبادی غیرقانونی / واردات لیموترش بی کیفیت خسارت جبران ناپذیری دارد
+ پ -
افزایش واردات ارزان قیمت لیمو از طریق مبادی غیرقانونی / واردات لیموترش بی کیفیت خسارت جبران ناپذیری دارد

مدیر جهاد کشاورزی رودان با بیان اینکه واردات لیمو باعث ضرر و زیان باغداران رودان در تولید این محصول است، اظهار کرد: لیموهای وارداتی از طریق مبادی غیرقانونی و بصورت قاچاق با قیمت ارزن تر وارد کشور می شودد اما بعنوان لیموی با کیفیت رودان به فروش می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سهراب مرشدی مدیر جهاد کشاورزی رودان در گفتگو با خبرنگار رودان نیوز، گفت: افراد سودجو و فرصت طلبی هستند که لیموی وارداتی بی کیفیت را از سایر کشورها را به شهرستان رودان وارد می کنند و با لیموترش با کیفیت رودان مخلوط می کنند و به اسم لیمو رودان به استانها یا کشورهای دیگر صادر می کنند و در خصوص بهداشتی بودن لیمو ترش وارداتی هیچ گونه تضمینی وجود ندارد.

 

مدیر جهاد کشاورزی رودان با بیان اینکه واردات لیمو باعث ضرر و زیان باغداران رودان در تولید این محصول است، اظهار کرد:  اخیراً محموله لیموترش وارداتی در شهرستان رودان کشف شده و تحویل مراجع قضایی داده شد که برای اکثر آنها حکم قضایی صادر شده است.

مرشدی ادامه داد: لیموهای وارداتی از طریق مبادی غیرقانونی و بصورت قاچاق با قیمت ارزن تر وارد کشور می شود اما بعنوان لیموی با کیفیت رودان به فروش می رسد.

 

مدیر جهادی کشاورزی رودان خاطرنشان کرد: متأسفانه لیموترش با کیفیت رودان بدلیل نبود صنایع تبدیلی و کارخانه آبلیموگیری در شهرستان، به شهرهای دیگر از جمله جهرم در استان فارس و دیگر شهرها فرستاده می شود و در آنجا به اسم لیموترش جاهای دیگر در بازار عرضه می شود.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff