تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 86403
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

افزایش هزار درصدی تولید مرغ در سیریک/ ۹مرغداری دیگر با ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی درحال احداث است

فرماندار سیریک گفت: با راه اندازی اولین مرغداری صنعتی در دهه فجر امسال در سیریک، تشویق، ترغیب و جلب اعتماد سرمایه گذاران در سال جهاد اقتصادی مهمترین تدبیر برای افزایش هزار درصدی تولید مرغ در این شهرستان خواهد بود. محمد اسفندیاری درگفتگو با خبرنگارحوزه اقتصاد پایگاه خبری هرمز اظهار کرد:باتوجه به ظرفیت وزیرساخت های شهرستان […]

افزایش هزار درصدی تولید مرغ در سیریک/ ۹مرغداری دیگر با ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی درحال احداث است

فرماندار سیریک گفت: با راه اندازی اولین مرغداری صنعتی در دهه فجر امسال در سیریک، تشویق، ترغیب و جلب اعتماد سرمایه گذاران در سال جهاد اقتصادی مهمترین تدبیر برای افزایش هزار درصدی تولید مرغ در این شهرستان خواهد بود.

محمد اسفندیاری درگفتگو با خبرنگارحوزه اقتصاد پایگاه خبری هرمز اظهار کرد:باتوجه به ظرفیت وزیرساخت های شهرستان سیریک وکمبود منابع آبی و بادرنظرگرفتن طرح آمایش سرزمینی،طرح احداث مرغداریهای صنعتی یکی ازمهمترین طرحها برای بهبودوضعیتاقتصادی منطقه درنظرگرفته شد که این طرح متناسب باشرایط این شهرستان قابل پیشرفت است.

وی افزود: قبل از اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی ظرفیت تولیدمرغ درشهرستان سیریک تنها یکصد هزار قطعه بود که با هدف گذاری صحیح و اصولی یک هدف گذاری هزار درصدی پیش بینی گردید به طوری که ۱۰طرح مرغداری درسال جاری دردستور کار قرار گرفت.

فرماندار سیریک ادامه داد: با افتتاح اولین مرغداری صنعتی در دهه مبارکه فجر امسال برظرفیت تولید مرغ در شهرستان سیریک ۱۰۰درصد افزوده شد که هر مرغداری توان تولید ۱۰۰هزار قطعه در سال را داراست.

اسفندیاری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای طرح اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی افزود: مردم شهرستان سیریک امسال با حضور در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن گوش به فرمان مقام معظم رهبری حماسه ای سیاسی به یادماندنی خلق کردند.

وی بیان کرد: مردم این شهرستان برای تحقق بخشیدن به حماسه اقتصادی شاهد اجرای بیش از یکصد طرح اقتصاد مقاومتی در زمینه های کشاورزی، دام پروری، صیادی در سطح شهرستان سیریک هستند که در این زمینه برای بیش از ۷۰۰نفر به طور غیرمستقیم اشغالزایی صورت گرفته است.

فرماندار سیریک افزود: باجلب اعتماد بخش خصوصی و استقبال مردم شهرستان سیریک دراین بخش،  ۹مرغداری دیگر با ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی درحال احداث است و پیش بینی می شود در صورت اجرای کار هر سال ۲۰۰ هزار قطعه به ظرفیت تولید مرغ شهرستان اضافه شود تا ظرفیت هدف گذاری به یک میلیون قطعه در سال برسد.

اسفندیاری گفت: در سالی که چشم و امید همه مردم به دولت تدبیر و امیداست این امید را به مردم شهرستان سیریک می دهم که با اجرای طرحهای اقتصادمقاومتی، شهرستان سیریک ظرف مدت  ۲سال آینده در زمینه تامین مرغ به خودکفایی کامل برسد و حتی مرغ سایر شهرستانها را نیز تامین کند.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت های شهرستان سیریک شناسایی شده و با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی تمام تلاش مان براین است در راستای طرح اقتصاد مقاومتی و تحقق بخشیدن به سخنان مقام در سال حماسه اقتصادی بکوشیم./انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=86403
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,444 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل