افزایش معنویت و روحانیت اجلاس با حضور پیرغلامان و خادمان حسینی/ قیام عاشورا رمز پایداری و گسترش اسلام در جهان است
+ پ -
افزایش معنویت و روحانیت اجلاس با حضور پیرغلامان و خادمان حسینی/ قیام عاشورا رمز پایداری و گسترش اسلام در جهان است

استاندار هرمرگان با تاکید بر اینکه تجلیل از پیرغلامان حسینی شهامت و قیام الهی را در عرصه ی عالم را به ما می نشاند، بیان کرد: قیام عاشورا رمز پایداری، ماندگاری و گسترش اسلام در جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دکتر جادری استاندار هرمزگان در چهاردهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی که از ۱۷ کشور دنیا در آن حضور دارند گفت: میزبانی خادمان و پیرغلامان سرور و سالار شهیدان دارند، لیاقتی می خواهد که امسال و در چهاردهمین اجلاس این فیض الهی شامل مردم دریا دل و حافظان دریای نیلگون خلیج همیشه فارس اعم از مذاهب و قومیت های مختلف این استان عاشورایی کرده است.

 

وی افزود: حضور مهمانان گرانقدر و عاشورایی حسینی از سراسر جهان و کشورهای متعدد در هرمزگان بر معنویت و روحانیت این اجلاس بیش از پیش افزودند.

 

استاندار هرمزگان اظهار کرد: هرچه از عمر عاشورا می گذرد بر هیبت و عظمت آن افزوده می شود و یاد و خاطره شهدای این انقلاب و این قیام در قلب ما سرزنده تر می شود.

 

جادری تصریح کرد: این قیام سرمشقی است برای آزاد مردان که از بذل جان در راه  احیا ارزش های الهی دریغ نمی کنند و در مقابل طغیان ظالمان و گردن کشان سدی محکم و استوارند لذا این امر سبب شده که کوردلان عالم به خیال خام خود این قیام بی نظیر را نشانه بگیرند.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دشمنان هر سال با تکرار شبهاتی در قالب کتاب، مقالات، شبکه های ماهواره ای و فضای سایبری اندیشه قیام سرور سالار شهیدان را نشانه گرفته اند اما هرساله با شور و عزت بیشتری این مراسم اجرا می شود.

 

نماینده عالی دولت عنوان کرد: تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی، صدقه ی جاریه ایست که جان انسان ها را و با زلال اشک بر مصائب امام حسین (ع) و اهل بیت رسول الله شستشو می دهد.

 

جادری با تاکید بر اینکه تجلیل از پیرغلامان حسینی شهامت و قیام الهی را در عرصه ی عالم را به ما می نشاند، خاطرنشان کرد: قیام عاشورا رمز پایداری، ماندگاری و گسترش اسلام در جهان است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff