افزایش قابل توجه فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه در سال 2015
+ پ -
افزایش قابل توجه فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه در سال ۲۰۱۵

از زمان وقوع حملات ژانویه گذشته که منجر به کشته شدن ۱۷ نفر در فرانسه شد، میزان فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه افزایش قابل توجهی داشته است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، از پس از وقوع حملات ژانویه گذشته که منجر به کشته شدن ۱۷ نفر در فرانسه شد، میزان فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه افزایش قابل توجهی داشته است.

نشریه فرانسوی «لاووآ دو نور» امروز طی گزارشی از افزایش فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه پس از حملات ژانویه گذشته خبر داد.

بر اساس این گزارش، طبق اعلام اغلب کتاب‌فروشی‌های فرانسه، از زمان وقوع حملات ژانویه گذشته در فرانسه و پس از آن وحشیگری‌های گروه تروریستی داعش فروش کتاب‌های مرتبط با دین مسلمانان یعنی اسلام در این کشور به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

بنابر اعلام روزنامه فرانسوی فیگارو، حملات ژانویه ۲۰۱۵ فرانسه تقاضای زیادی درباره کتاب‌های اسلامی ایجاد کرده به گونه‌ای که فروش قرآن ترجمه شده به زبان فرانسوی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

به گفته «مایتو دو مونتشلین» رئیس اتحادیه ملی کتابفروش‌ها با استناد به آمار ارائه شده از سوی ۳۰ کتابفروشی بزرگ در فرانسه، میزان فروش کتاب‌های مرتبط با اسلام طی سه ماه نخست سال جاری میلادی در مقایسه با سه ماه آغازین سال ۲۰۱۴ افزایش قابل توجه سه برابری داشته است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff