افزایش قابل توجه انسجام در گروه های داخلی فلسطینی

حجت‌الاسلام صالحی گفت: انسجام در گروه های داخلی فلسطینی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و رنگ روی مردمی شدن مقاومت خود دلیل دیگری بر عزم و اراده ملت مظلوم فلسطین است. 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام والمسلمین شعیب صالحی امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان اظهار کرد : حادثه فلسطین یک بحران بزرگ و تلخ انسانی و اسلامی است که هیچ انسانی نمی تواند نسبت به آن بی تفاوت باشد .

وی بیان کرد : روز قدس یک مسئله فلسطینی و عربی نیست بلکه یک درد و رنج جانکاه بشری است و یک چالش پیش روی بین الملی می باشد .

خطیب جمعه شهرستان بندرخمیر با بیان اینکه بزرگداشت روز قدس برآمده از وظیفه انسانی است ، ادامه داد : آنچه مورد نظر است که بحران فلسطین با خواست آمریکا و غرب و رژیم صهیونیستی به پایان نمی رسد .

حجت الاسلام صالحی گفت : در چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی حمایت از آرمان های فلسطین و گسترش محور مقاومت از اهداف خود قرار داده است .

وی افزود : انسجام در گروه های داخلی فلسطینی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و رنگ روی مردمی شدن مقاومت خود دلیل دیگری بر عزم و اراده ملت مظلوم فلسطین است.

امام جمعه شهرستان خمیر تصریح کرد : حمایت جهانی از مردم فلسطین در برابر جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی باید در بلاد اسلامی و جهان گسترش یابد .

حجت الاسلام صالحی اضافه کرد : نمایش های مضحک و بر اساس منافع برخی از حکام عربی و مرتجع در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و گفتمان سازش مردم فلسطین را ناامید کرده است.

وی در بخش دیگر از خطبه نماز جمعه با اشاره به روز شوراها ، گفت : محافل تصمیم گیر در استان و شهرستان صدای شوراها که حاصل رای مستقیم مردم است را بشنوند .

انتهای پیام