افزایش تقاضای ثبت نام در مدارس شاهد حاجی آباد
+ پ -
افزایش تقاضای ثبت نام در مدارس شاهد حاجی آباد
مدیریت آموزش و پرورش حاجی آباد:

افزایش تقاضای ثبت نام در مدارس شاهد حاجی آباد

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد افزایش تقاضای ثبت نام در مدارس شاهد را بیانگر عملکرد خوب و موفقیت بالای این مدارس در حوزه تعلیم و تربیت دانسته و بیان داشت : برای جلب رضایت بیشتر اولیاء لازم است هر ساله نسبت به سال قبل رشد مطلوبی در خصوص افزایش سطح کمی و کیفی آموزش در این مدارس صورت پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم ؛ مهدی سالاری در سومین نشست ستاد اجرایی شاهددر سال ۹۵ گفت : افزایش تقاضای ثبت نام در مدارس شاهد توسط اولیاء دانش آموزان بیانگرعملکرد خوب و موفقیت بالای این مدارس در حوزه تعلیم و تربیت می باشد.

 

وی بیان داشت : برای جلب رضایت بیشتر اولیاء لازم است هر ساله نسبت به سال قبل رشد مطلوبی در خصوص افزایش سطح کمی و کیفی آموزش در این مدارس صورت پذیرد.

مدیر آموزش و پرورش افزود: همینطور که اسم این مدارس به نام شاهد مزین گردیده است توجه به وضعیت تحصیلی دانش آموزان خانواده های شهدا،جانبازان ، آزادگان و رزمندگان به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر مد نظر می باشد.

سالاری اظهار داشت: بررسی و پیگیری وضعیت دانش آموزان طرح پراکنده شاهد در سال تحصیلی جاری گویای وضعیت درسی مطلوب این دانش آموزان می باشد.

مدیر آموزش و پرورش در خصوص شهریه دانش آموزان خانواده های ایثارگران نیز گفت : میزان شهریه این دانش آموزان طبق بخشنامه ارسالی از اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اقدام خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح نمود : دانش آموزان خانواده های فرهنگی از پرداخت شهریه ثابت معاف و تنها هزینه کلاس های فوق برنامه پرداخت می نمایند که این مبلغ نیز با تخفیف چهل درصدی دریافت خواهد شد.

نشست ستاد اجرایی شاهد با حضور مدیر آموزش و پرورش و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان حاجی آباد در محل دفتر مدیر آموزش و پرورش برگزارشد.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff