افزایش آمار طلاق و مصرف مشروبات الکلی بلای جان جامعه امروز است
+ پ -
افزایش آمار طلاق و مصرف مشروبات الکلی بلای جان جامعه امروز است

عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم واحد خراسان رضوی گفت: افزایش آمار طلاق ، خودکشی ، مصرف مشروبات الکلی و واردات غیر قانونی لوازم آرایشی را بلای جان جامعه امروز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم، حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه در جمع دانش آموزان مدرسه نجمیه حاجی آباد اظهار کرد: ۷۸ درصد فیلم های سیمنایی و تلویزیونی توسط آمریکا بمنظور ترویج فرهنگ و تسلط بر جهان ساخته می شود.

استاد علم اخلاق بیان داشت: امروز آمریکا که دشمن تراز اول جمهوری اسلامی ایران است هیچ گاه به جنگ فیزیکی به ایران حمله نمی کند این دشمن قسم خورده با از بین بردن عقاید و اعتماد به نفس شما نوجوان است که ایران را از درون نابود می کند.

حجت الاسلام ایزدخواه افزود: امروزه دیگر برای همه دست اندرکاران این امر ثابت شده است که رسانه‌های جمعی علاوه بر آن که ابزاری برای سرگرمی و تفریح مردم‌اند، ابزاری برای آموزش و پرورش، فکر و اندیشه و تحول و تکامل جامعه بوده و از این جهت بسیار حایز اهمیت‌اند. به همین سبب می‌توانند نقش مهمی در تعلیم و تربیت اندیشه نسل حاضر بخصوص نسل نو ایفا کنند.

وی یادآور شد: امام حسین شهید شد در کربلا و ما در جنگ ۱۷۰هزار شهید دادیم و ۱۷ هزار شهید ترور داریم ولی هنوز نمی توانیم دوست را از دشمن تشخیص بدهیم.

حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم واحد خراسان رضوی پیرامون رابطه امروز نسل جوان و فضای مجازی ایجاد شده اظهار داشت: جامعه انسانی به سمت جهانی شدن پیش می رود و دین ما نیز این جریان را پیش بینی می کند که همان حکومت عدل الهی با ظهور امام زمان(عج) است.

وی افزود: جوانان نسل قابل ترحم هستند ، خودشان فکر کنند و احترام خود را حفظ کنند، با بصیرت باشند باید مطاله کرد و سطح آگاهی خودمان را بالا ببرید.

حجت الاسلام ایزدخواه خاطر نشان کرد: جامعه ما از یک بی سوادی عجیب رنج می برد و نیاز است که در این مسیر جامعه روحانیت، طیف مداحان، مربیان پرورشی و مسئولین دولتی قدم بردارند.

ایزدخواه افزایش آمار طلاق ، خودکشی ، مصرف مشروبات الکلی و واردات غیر قانونی لوازم آرایشی را بلای جان جامعه امروز دانست و گفت: اینها مصیبت هایی که جامعه در گیر انها است، جامعه نشست پیدا کرده است هدف صحبت سیاسی نیست بلکه بحث فرهنگ است که رهبرفرزانه انقلاب بر آن تاکید می کنند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff