افرادی که به آمریکا نگاه معتدل دارند آسیب می بینند/ اعتماد به خائن سادگی است
+ پ -
افرادی که به آمریکا نگاه معتدل دارند آسیب می بینند/ اعتماد به خائن سادگی است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد:آمریکا با اشکال مختلف درصدد فریب و تخریب است لذا افرادی که به آمریکا نگاه معتدل دارند آسیب می بینند.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره سرقت ۲میلیاردی آمریکا از دارایی های ایران گفت:باید نسبت به مسائل جامعه جریانی اقدام کرد و برخورد مقطعی باعث خسارت می شود و همانگونه که در طول تاریخ عده ای با برخورد مقطعی باعث برهم زدن تاریخ شده اند.

 

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب جریانات را تفسیر نموده اند، اظهار کرد:آمریکا با اشکال مختلف درصدد فریب و تخریب است لذا افرادی که به آمریکا نگاه معتدل دارند آسیب می بینند.

 

نعیم آبادی با شاره به اینکه جریان آمریکایی همان جریان فرعونی است،افزود:در زمان طاغوت، شاه در اشکال مهر و کین وارد می شد و در حالی که اسلام را باور نداشت سوگند می خورد لذا آمریکا هربازی در بیارد آمریکا است لیکن کاخ نشینانی که تحت تاثیر صهیونیست باشند نامردم می باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: تاریخ مملو از خیانت و جنایت آمریکا است و هر کس به خائن اعتماد کند خیر نمی بیند.

 

وی تاکید کرد:  رهبر انقلاب(مدظله االعالی) در بحث مذاکرات اعلام کردند که اگر برجام حل شود مسائل دیگر از سوی آمریکا مطرح می شود که مسئله موشکی مطرح شد چنانچه اگر از آن نیز بگذیریم مسائل دیگر مطرح می شود.

 

نعیم آبادی با بیان اینکه مسئله هسته ای بهانه ای برای تضعیف کشور از سوی آمریکا بود، خاطرنشان کرد: اعتماد به خائن سادگی است و انتخاب عنوان شیطان بزرگ از سوی امام راحل مناسب آمریکا است.

 

انتهای پیام/ی

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff