افتخارآفرینی سمای بندرعباس در مسابقات کشوری «طرح قدس»

افتخارآفرینی کارکنان دانشکده فنی و مهارتی سمای بندرعباس در مسابقات کشوری طرح قدس موجب شد تا دو مقام اول و دومی به این دانشکده برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رئیس دانشکده سما و معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد بندرعباس با بیان اینکه چهاردهمین دوره مسابقات طرح قدس، ویژه کارکنان سمای سراسر کشور با حضور شرکت‌کنندگان از استان‌های کشور به میزبانی شهرستان مرند در استان آذربایجان شرقی برگزار شد به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: کارکنان سختکوش و متعهد دانشکده سمای بندرعباس بعد از اعلام نتایج نهایی، توانستند با افتخارآفرینی در دو بخش، حائز رتبه‌های اول و دوم کشوری شوند.

مرتضی باوقار افزود: این افتخارآفرینی حاصل تلاش گروهی یک مجموعه است که از آن بین، صدیقه تربت که عهده‌دار پست مدیریت فرهنگی است، می‌تواند با افتخار مقام اول کشوری را بین شرکت کنندگان کسب کند.

وی اظهار کرد: این بانوی فرهیخته در تمام امور فرهنگی و تعاملات با دانشجویان بسیار پیگیر، خلاق و اخلاق‌مدار است و به عنوان الگوی فرهنگی فعالیت می‌کند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد گفت: در بخش عوامل اجرایی مسابقات طرح قدس، دانشکده فنی مهارتی سمای بندرعباس در جایگاه کسب مقام دوم کشوری خوش درخشید و توانست از حیثیت علمی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی این دانشکده در کشور دفاع کند.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش‌های همه‌جانبه در همه بخش‌ها بتوانیم عملکرد خوب و قابل قبولی ارائه کنیم.

انتهای پیام/