افتتاح3پروژه عمرانی در دهه فجر در استان هرمزگان/ هدیه یک میلیاردی معاون اداری، مالی به دانشگاه پیام نور هرمزگان
+ پ -
افتتاح۳پروژه عمرانی در دهه فجر در استان هرمزگان/ هدیه یک میلیاردی معاون اداری، مالی به دانشگاه پیام نور هرمزگان

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه ۳پروژه عمرانی در دهه فجر در استان هرمزگان افتتاح می شود، افزود: ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار پروژه های عمرانی بوده است و دراین بازدید ۱میلیارد تومان به این استان در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام اهدا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ دکتر فیصل حسنی، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور در جمع روسا و مدیران ستادی کارکنان دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور امسال برای اولین بار با حضور وزیر علوم وارد بحث تلویزیون تعاملی شده است، گفت: سیستم تلویزیون تعاملی (IPTV) سیستم جدیدی است که به دانشگاه پیام نور اضافه شده است و این امکان را برای دانشجویان، خانم های خانه دار و بویژه معلولین فراهم می کند تا در خانه و توسط موبایل و تلویزیون با کمترین هزینه تحصیلات خود را ادامه دهند.

وی با اشاه به اینکه تمامی دروس توسط اساتید مجرب ضبط شده است و از ترم آینده پخش می شود ، افزود: دانشجویان می توانند بعنوان یک رشته انتخاب کنند و توسط رسانه تعاملی با در اختیار گذاشتن setup boX ازکلاس ها استفاده کنند و تاکنون۷۰درس در قالب ۴۰۰ جلسه ضبط شده است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور اظهار کرد: در حال  حاضر پذیرش در دانشگاه پیام نور حضوری، الکترونیکی و غیرحضوری است و شیوه پذیرش تعاملی به انواع شیوه جدید آموزشی نیز اضافه می شود .

حسنی با اشاره به اینکه وجود ۲۱۰ پروژه عمرانی قابل افتتاح در دانشگاههای پیام نور تصریح کرد: ۲۸۰میلیارد تومان برای انجام پروژه های نیمه تمام نیاز بود که تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است و ۱۰۰ پروژه عمرانی در دهه فجر افتتاح می شود و ۳ پروژه استان هرمزگان نیز انجام می شود.

وی افزود: ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار پروژه های عمرانی بوده است و دراین بازدید ۱میلیارد تومان به این استان در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام اهدا شد.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با تاکید بر اینکه سیاست دانشگاه پیام نور در کشور تقویت کیفیت است، اظهار کرد: توسعه مباحث کیفی از اولویت های کاری است و قطعاً در این زمینه سرمایه گذاری می کنیم و برای افزایش سطح تخصص دانشجو و اعضای هیات علمی در دانشگاه، آزمایشگاهها را توسط دستگاههای آزمایشگاهی مجهز می کنیم.

حسنی ادامه داد: با تجهیز آزمایشگاهها زمینه را برای انجام تحقیقات و پژوهش های بیشتر در داشگاه را فراهم می کند و نیز سایر دستگاهها می توانند از بستر آزمایشگاههای ما استفاده کنند و در حال حاضر هم بهترین آزمایشگاههای کشور را داریم.

وی با بیان اینکه در این سفر نگاه ویژه ای به استان هرمزگان خواهیم داشت، گفت: زیرساخت های آزمایشگاه هرمزگان را که قبلا خریداری شده است را تقوت می کنیم.

معاون امور اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به برنامه های دیگر خود از این سفر به استان هرمزگان خاطرنشان کرد: آموزش های ضمن خدمت را برای کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه فراهم می کنیم با این هدف که کازکنان و اعضای هیات علمی با استفاده بهینه از امکانات به سمت تولید محتوا و درآمدزایی حرکت کنند چون امسال شهریه ها افزایش پیدا نمی کنند و درصدد هستیم بدون افزیش شهریه درآمد دانشگاه را افزایش و منابع مالی را تامین کنیم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff