افتتاح ۶ واحد مسکن روستایی مددجویان کمیته امداد بندزرک

حسن پور از افتتاح شش واحد مسکن روستایی مددجویان کمیته امداد به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد حسن پور، رئیس کمیته امداد بندزرک شهرستان میناب گفت: این نهاد اولین مولود انقلاب در جهت حمایت از مستضعفین و محرومین و نشان‌دهنده اهمیت بالای رسیدگی به نیازمندان و محرومان در اندیشه امام راحل (ره) است.

حسن پور، خدمت مسکن را یکی از اساسی‌ترین خدمات ارائه‌شده به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت این نهاد دانست و اظهار کرد: با حضور معاون استاندار هرمزگان، امام جمعه ،فرماندار شهرستان میناب، فرمانده بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب و جمعی از مسئولین بندزرک و معتمدین محله مراسم افتتاح یک واحد مسکن مددجویی به نمایندگی از پنج واحد مسکن دیگر در روستای کر بخش بندزرک شهرستان میناب برگزار شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: احداث شش واحد مسکن روستایی با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه بوده که برای احداث این واحدهای مسکونی بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد بندزرک ضمن قدردانی از همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب به احداث مسکن روستایی نیازمندان، گفت: این نهاد با شناسایی و اولویت بندی خانواده های نیازمند دریافت خدمت مسکن و بهره گیری مناسب از ظرفیت های مردمی، موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری در این بخش، سعی دارد در کمترین زمان ممکن، موثرترین خدمت در این بخش به جامعه هدف این نهاد ارائه شود.

انتهای پیام/