افتتاح 25 پروژه با 100 میلیارد ریال در شهرستان جاسک

+ پ -
افتتاح ۲۵ پروژه با ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان جاسک

فرماندار جاسک از افتتاح ۲۵ پروژه با ۱۰۰ میلیارد ریال در بخش های مختلفی مانند آب ، برق ، آموزش و شیلات خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوزعلی سالاری، فرماندار جاسک در جمع خبرنگاران از افتتاح ۲۵ پروژه با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در بخش های مختلفی همچون آب ، برق ، آموزش و شیلات خبر دادو گفت :  هفته دولت به معنی افتتاح پروژه ها نیست بلکه دولت زیر ساخت های توسعه و زمینه ای را فراهم کند مردم در بخش های مختلف همچون اقتصاد و داخل پروژه ها حضور یابند و نگاه پروژه ای از دولت باید حذف گردد.

فرماندار جاسک افزود: در دولت تدبیر و امید در بحث آبرسانی شهری و چه روستایی اقدامات خوبی انجام گرفته است که انتقال آب سد جگین به شهر جاسک و احداث آبشیرکن در حوزه غرب جاسک که از اول انقلاب تا کنون با بی آبی دست و پنجه نرم می کردند توانست برای این ۳۰ روستا علاوه بر نیاز آنها آب آشامیدنی تامین کند.

سالاری بیان کرد: در بخش شیلات نیز مزارع پرورش میگوی یکدار در صد هکتار با ظرفیت ۴۰۰ تن میگوی صادراتی به بهره برداری خواهند رسید که در بخش آبزی پروری برای ۱۳۵ نفر استغال ایجاد شده است که با افتتاح این طرح شیلاتی در هر فصل ۴۰۰ تن میگوی صادراتی به روسیه صادر خواهد شد.

همچنین سالاری از انجام مطالعات سد گابریک به ظرفیت ۲۸۰ میلیون متر مکعب خبر داد که در برنامه دولت برای اجرای این پروژه در قالب بخش خصوصی است که با جذب سرمایه گذار به یاری خداوند این پروژه شروع خواهد شد.

نماینده دولت در شهرستان جاسک گفت: بنا به مطالعات انجام شده شرکت نفت قرار هست که تاسیسات نفتی و پالایشگاهی در محدوده روستای بونجی قرار گیرد که با توجه به استقرار این تاسیسات این روستا باید جابجا بشود که بحمدالله با همراهی خوب مردم بونجی جانمایی و استقرار زیر ساخت برای اسکان جدید آنها پس از کارشناسی و انجام مطالعات اجرایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff