افتتاح ۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 410 میلیارد ریال در حاجی آباد
+ پ -
افتتاح ۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۱۰ میلیارد ریال در حاجی آباد

با حضور استاندارهرمزگان و معاون وزیر جهاد کشاورزی و دکتر آشوری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی ۵ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۴۱۰ میلیارد ریال در حوزه خدمات شهری و روستایی در حاجی اباد افتتاح شد.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، استاندار هرمزگان ظهر امروز در این آیین با اشاره به افتتاح ۵ پروژه عمرانی با بیش از ۴۱ میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان گفت: افتتاح کارخانه بسته بندی محصولات کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳۰میلیارد ریال در روستای سرچاهان در مزرعه شاه نظری از جمله این پروژه‌ها است.

جادری اظهار داشت: دیگر پروژه خدمات شهری شهرستان احداث پارک بانوان با مساحت ۷۵۰متر زیربنا و اعتبار ۴میلیارد ریال است که همیشه یکی از آرزوهای ما در شهرستان بود و امروز با لطفی که در دولت تدبیر شامل حال ما شد افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: باند دوم جاده اتوبان گهکم فورگ نیز با اعتباری نزدیک به ۲۳ میلیارد ریال امروز افتتاح شد .

جادری افتتاح پست برق روستای جائین با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد ریال و افتتاح ناحیه صنعتی حاجی آباد با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه های افتتاحی  می باشد.

از دیگر برنامه های امروز استاندار دیدار مردمی با مردم روستای آشکارا ،شهر فارغان و تجلیل از خانواده های شهدای شهر فارغان  بود.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff