افتتاح ۱باب مسجد و کلنگ زنی ساخت سالن ورزشی صالحین در بخش سندرک
+ پ -
افتتاح ۱باب مسجد و کلنگ زنی ساخت سالن ورزشی صالحین در بخش سندرک

فرمانده ناحیه میناب از افتتاح و کلنگ زنی مسجد حضرت ابوالفضل(ع)روستای تم بابل توتنگ و ساخت سالن ورزشی صالحین در روستای توتنگ از توابع بخش سندرک میناب خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آئین افتتاح مسجدحضرت ابوالفضل (ع)روستای تم بابل و کلنگ زنی سالن ورزشی روستای توتنگ در قالب ۲پروژه در میناب با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و مسئولین بخش انجام شد.

 

سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه میناب در آئین افتتاح و کلنگ زنی این ۲ پروژه در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب، گفت: مسجدحضرت ابوالفضل (ع)روستای تم بابل توتنگ بخش سندرک میناب با اعتبارات قرارگاه محرومیت زدایی سازمان بسیج با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیون ساخته و به بهره برداری رسید.

 

وی افزود: ساخت این مسجد بصورت مشارکتی با پرداخت ۳۵ میلیون تومان از محل اعتبارات بسیج سازندگی از سر فصل اعتبارات قرارگاه محرومیت زدایی سازمان بسیج و مابقی توسط مردم و خیرین انجام شده است.

 

سهرابی همچنین با اشاره به رویکرد بسیج در عرصه های مختلف عمرانی،سازندگی،محرومیت زدایی بحث ورزش و ایجاد انگیزه در جوانان برای فراهم نمودن شرایط مناسب جهت رونق چشمگیر رشته های مختلف ورزشی در روستاها گفت: سالن ورزشی روستای توتنگ نیز با اعتبار بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان در طول سال ساخته خواهد شد و امیدواریم با کار فرهنگی شاهد رشد چشمگیر جوانان در رشته های مختلف ورزشی باشیم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff