افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در پارسیان/سپاه یاری رسان مردم و در کنار دولت خواهد بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز سرگرد اسحق مؤذن نسب فرمانده سپاه پارسیان در حاشیه افتتاح پروژه های محرومیت زدایی سپاه پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر، اظهار کرد: بسیج در عرصه های مختلف از امتحانات سربلند بیرون آمده است و امروز به درختی تنومند تبدیل شده و دشمنان را به زانو درآورده است.

مؤذن نسب با بیان اینکه محرومیت زدایی یکی از مأموریت های سپاه و بسیج است، گفت: استفاده از ظرفیت بسیج برای محرومیت زدایی به پیشبر کارها با سرعت بیشتر کمک خواهد کرد.

وی به افتتاح سه پروژه محرومیت زدایی در شهرستان اشاره کزد و افزود: مسجد امام موسی کاظم (ع) روستای خردو با اعتباری بالغ بر 850 میلیون ریال، منزل مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرکوشکنار با اعتبار 300 میلیون ریالی و آب رسانی به عشایر روستای سرکوه چاه شنبه با اعتبار 300 میلیون ریال افتتاح شد.

فرمانده سپاه پارسیان، با اشاره به اینکه سپاه همواره یاری رسان محرومان و نیازمندان خواهد بود، تصریح کرد: سپاه امروز نقش خود را بیش از هر زمان دیگری نقش خود را در عمران و آبادانی کشور نشان داده و برای کمک به محرومیت زدایی در جامعه همواره در کنار دولت خواهد ماند.

سرگرد مؤذن نسب خاطرنشان کرد: این مسئله را نمی توانیم بپذیریم که روستایی بدون آب و برق وجود داشته باشد ولی عده ای با دریافت حقوق های نجومی، بیت المال را به تاراج ببرند.