افتتاح و بهره برداری از۴ پروژه ویژه آموزش وپرورش میناب در هفته دولت
+ پ -
افتتاح و بهره برداری از۴ پروژه ویژه آموزش وپرورش میناب در هفته دولت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان از افتتاح و بهره برداری از ۴ آموزشگاه در هفته دولت با اعتباری بالغ بر۲۸میلیاردو ۳۰۰میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛غلامرضا سالاری میری، معاون مدیر کل و مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب از افتتاح۴ پروژه های عمرانی در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال ۴ پروژه در شهرستان میناب به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به روحیه تلاشگرانه دولتمردان برای تقویت خدمت رسانی به مردم، با بیان بخشی از توفیقات حاصل شده دولت در بهبود شاخص های کلان اقتصادی، تصریح کرد: امیدواریم با ادامه تلاش ها توفیقات مناسبی در زمینه رکود و معضل اشتغال به دست آید.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب با تأکید بر لزوم انسجام و هماهنگی لازم دراجرای برنامه های هفته دولت گفت: مدیران و مسئولان از این ظرفیت، جهت تبیین خدمات و تقویت ارتباط با مردم بهره ببرند.

وی بیان کرد: هر ساله در هفته دولت شاهد افتتاح دستاوردهای بزرگ دولت برای مردم همیشه در صحنه انقلاب اسلامی ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم با تلاشی همه جانبه جزءکوچکی را از زحمات ملت را جبران نماییم.

سالاری در پایان تصریح کرد: افتتاح آموزشگاه ۶کلاسه حاجی خادمی به ارزش ۷میلیارد و ششصد میلیون ریال، آموزشگاه ۶کلاسه دهو با اعتباری به مبلغ ۸میلیارد و ششصد میلیون ریال، آموزشگاه ۶کلاسه هدایت عسکری کهورتاک هشتبندی با اعتباری به مبلغ۷میلیاردو پانصد میلیون ریال، آموزشگاه ۳کلاسه شهید محمد باقر چاه غربال با اعتباری بالغ بر ۴میلیاردو ششصد میلیون ریال با محوطه سازی ،دیوار چینی حیاط و کف، سرویسهای بهداشتی و سرایداری با ۱۰۰درصد پیشرفت فیزیکی به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff