افتتاح فاز دوم شهرک صنعتی حاجی آباد در ایام دهه فجر
+ پ -
افتتاح فاز دوم شهرک صنعتی حاجی آباد در ایام دهه فجر

فرماندار شهرستان حاجی آباد از افتتاح فاز دوم شهرک صنعتی حاجی آباد در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش  هرمز  به نقل از  پیارم حاجی آباد  اصغر جهانگیری، فرماندار حاجی آباد در بازدید از پروژه فاز دوم شهرک صنعتی حاجی آباد گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۴۵ هکتار و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و در مجاورت سایت گلخانه در دست احداث است که از این میزان اعتبار ۱۰ میلیارد ریال آن که شامل عملیات برق رسانی ،تسطیح و بلوار کشی است اجرا شده است.

وی اظهار کرد: اقدامات آبرسانی نیز در دست اجرا ست که شرکت طرف قرارداد در حال حاضر مشغول به کار می باشد.

جهانگیری عنوان کرد: میزان اعتباری که برای احداث این شهرک اختصاص داده شده از محل بودجه داخلی و اعتبارات استانی و از تملک دارایی شهرستان تامین شده است که به امید خداوند این پروژه در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

 فرماندار حاجی آباد در ادامه از سرمایه گذاران متقاضی سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعتی دعوت کردند با مراجعه به شرکت شهرک های صنعتی و ضمن داشتن جواز تاسیس واحد صنعتی زمین مورد نظر را تحویل بگیرند. وی خاطرنشان کرد واگذاری زمین نیز از ابتدای سال ۹۵ آغاز می شود و عمده این طرح ها نیز طرح هایی است که آلایندگی پایینی دارند و بیشتر هدف اینست که مشاغل مزاحم از جمله صنوفی مانند مصالح ساختمانی ها از سطح شهر جمع آوری شود و به این شهرک انتقال داده شود.

وی اظهار کرد: شهرستان حاجی آباد در حوزه های مختلف ظرفیت های زیادی دارد و این شهرستان قطب کشاورزی استان محسوب می شود که باید این بخش را با تاسیس کارخانه های فراوری و بسته بندی محصولات کشاورزی ساماندهی کنیم.

فرماندار حاجی آباد با اشاره  به خط انتقال لوله آب دریا به استان های جنوبی کشور تصریح کرد:با توجه به مکاتباتی که با استاندار محترم استان هرمزگان صورت پذیرفته است قرار بر این شد .

جهانگیری هدف از ایجاد شهرک صنعتی را دور کردن صنوف مزاحم از دروش شهر به بیرون و فراهم نمودن فضای مناسب جهت اشتغال جوانان و جذب سرمایه گذار در شهرستان عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد:فاز دو شهرک صنعتی در دهه فجر به بهره برداری می رسد و از ابتدای سال ۹۵  کار واگذاری به متقاضیان شروع می شود متقاضیان با مراجعه به اداره صنعت معدن تجارت و جهاد کشاورزی با دریافت مجوز کار خود را آغاز می کنند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff