افتتاح سه پروژه عمرانی در قشم/ آرزوی دیرینه مردم غرب جزیره برآورده شد
+ پ -
افتتاح سه پروژه عمرانی در قشم/ آرزوی دیرینه مردم غرب جزیره برآورده شد

سه پروژه عمرانى به ارزش ١٠٨ میلیارد و ٢٠٠ میلیون ریال در شهرستان قشم با حضور توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان به بهره بردارى رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ على رئوفى ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانى استاندارى هرمزگان در حاشیه افتتاح پروژه های این شهرستان گفت : دبستان شکوفه هاى انقلاب شهر قشم به ارزش ٢۶ میلیارد و ٢٠٠ میلیون ریال با اعتبارات اداره کل نوسازى ، توسعه و تجهیز مدارس استان به هدف جایگزینی مدارس فروسوده در این شهرستان افتتاح گردید .

 

وی مجتمع آموزشى ١٠ کلاسه دولاب در بخش شهاب  به ارزش ٣٢ میلیارد ریال  از اعتبارات ملى و دستور مقام معظم رهبرى در مناطق محروم  را از دیگر پروژه های افتتاحی در این شهرستان نام برد .

 

وی به یکی دیگر از پروژها های افتتاح شده اشاره کرد و افزود : روکش آسفالت راه روستایى کانى به دوستکو ودهخدا به طبل به ارزش ۵٠ میلیارد ریال توسط راه و شهرسازى قشم از اعتبارات ملى و استانى به بهره برداری رسید .

 

گفتنی است ” مرد غرب جزیره مدت هابود که پیگیر ترمیم آسفالت های روستایی بودند که امروز بخشی از روستاها به آرزوی خود رسیدند .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff