افتتاح ساختمان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی حاجی‌آباد
+ پ -
افتتاح ساختمان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی حاجی‌آباد

طی مراسمی با حضور فرماندار حاجی آباد ،رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان هرمزگان ،معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت، رییس اداره اصناف وتشکلهای صنفی، اعضا کمیسیون نظارت شهرستان حاجی اباد وهیات مدیره اتحادیه های صنفی وجمعی از کسبه وبازاریان شهرستان حاجی اباد اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی حاجی آباد افتتاح گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم ؛ طی مراسمی با حضور فرماندار حاجی آباد ،رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان هرمزگان ،معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت، رییس اداره اصناف وتشکلهای صنفی، اعضا کمیسیون نظارت شهرستان حاجی اباد وهیات مدیره اتحادیه های صنفی وجمعی از کسبه وبازاریان شهرستان حاجی اباد اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی حاجی آباد افتتاح گردید.

 

رامین آشوری امشب در آئین گشایش ساختمان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهرستان حاجی‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت: اصناف و اتحادیه‌های صنفی نقش خوبی را در تحقق اقتصاد مقاومتی می‌توانند ایفا کنند و امیدواریم با افتتاح این ساختمان، شاهد تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی و همچنین حل و فصل گوشه‌ای از مسائل و مشکلات این مجموعه باشیم.

وی افزود: اصناف و بازاریان از گذشته تاکنون نقش خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و هر روز شاهد حضور و فعالیت‌های موثر آنان در جهت به حرکت درآوردن چرخه اقتصاد هستیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد گفت: ساختمان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهرستان حاجی آباد با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲ میلیارد ریال و زیربنای ۲۰۰ متر مربع در مدت ۶ ماه به بهره‌برداری رسید.

آشوری همچنین از مراسم تجلیل از برترین‌های اصناف نیز خبر داد و افزود: در حاشیه این مراسم از تلاش‌ها و زحمات مجموعه اصناف شهرستان حاجی آباد و رئیس کمسیون نظارت و برترین‌های اصناف با اهدای لوح سپاس تقدیر به‌عمل آمد.

 آئین افتتاح ساختمان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهرستان حاجی آباد با حضور فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، معاون امور بازرگانی و توسعه و تجارت استان، رئیس اداره اصناف و تشکل‌های صنفی، اعضای کمسیون نظارت شهرستان و هیات مدیره اتحادیه‌های صنفی و جمعی از کسبه و بازاریان اصناف و اتحادیه‌های صنفی حاجی آباد برگزار شد.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff