افتتاح دبستان ۴ کلاسه بشاگرد با حضور معاون وزیر بهداشت + تصاویر
+ پ -
افتتاح دبستان ۴ کلاسه بشاگرد با حضور معاون وزیر بهداشت + تصاویر

به مناسبت دهه مبارک فجر دبستان ۴ کلاسه بین و دانش روستای بن ریز با حضور معاون وزیر بهداشت افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز،رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو کشور با حضور در شهرستان بشاگرد دبستان ۴ کلاسه را افتتاح کرد.

این مدرسه در روستای بن ریز در بخش گافر وپارامون که دو ماه از کلنگ زنی آن می گذشت با همت خواهران خیر و نیکوکار استان تهران و همکاری اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) بشاگرد به بهره برداری رسید.

این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تنها پروژه ای بود که در کمترین زمان در شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید.

رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو کشور در حاشیه این مراسم از خواهران خیر و نیکو کار و همچنین کمیته امداد بشاگرد بابت ساخت دبستان روستای بن ریز تقدیر و قدردانی کرد و قول همکاری جهت نیازهای مجدد این مدرسه از سوی ایشان داده شد.

در ادامه این مراسم هدایایی از طرف معاونت وزیر بهداشت و خیرین مدرسه ساز به دانش آموزان تقدیم شد.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در ادامه سفر خود به روستای دور افتاده و محروم بن ریز از وضعیت چشمه و آب شرب این روستا بازدید کرد و وعده انتقال آب لوله کشی به منازل این روستا را به مردم داد.

در این مراسم مدیر کل اداره آموزش و مشاوره کمیته امداد، خواهران خیر، فرماندار بشاگرد، مدیر کل کمیته امداد بشاگرد، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس اداره فرهنگی کمیته امداد بشاگرد نیز حضور داشتند.

روستای بن ریز در فاصله ۵۰ کیلومتری مرکز شهرستان بشاگرد قرار دارد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff