رونمایی از بالگرد امداد و نجات هلال احمر هرمزگان با حضور وزیر کشور
+ پ -
رونمایی از بالگرد امداد و نجات هلال احمر هرمزگان با حضور وزیر کشور

بالگرد امداد و نجات هلال احمر استان هرمزگان با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و جاسم جادری استاندار هرمزگان رونمایی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری، استاندار هرمزگان در آیین آغاز به کار بالگرد امدادی هرمزگان که در فرودگاه بندرعباس با حضور وزیر کشور و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: این بالگرد از نوع ام‌پی‌آی است که قابلیت حمل ۱۵ نفر با ظرفیت جایگذاری شش برانکارد به طور همزمان را دارد.

وی افزود: سرعت این بالگرد که توان فرود بر روی آب و پیمایش مسیر در زمان شب را دارد، به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت رسیده و از امکانات جستجو و نجات نیز برخوردار است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه این بالگرد فعلا ۱۵ روز در ماه در استان مستقر می‌شود، اظهار کرد: طبق رایزنی‌های صورت گرفته به زودی با خرید بالگردهای جدید هلال احمر، یک بالگرد به طور اختصاصی به هرمزگان تعلق می‌گیرد که با ساخت و اتمام آشیانه مورد نظر استان در این مبحث دیگر مشکلی نخواهد داشت.

هدف سفره :بررسی پیشرفت‌ها و اقدامات صورت گرفته است

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور پس از افتتاح بالگرد امداد و نجات هلال احمر در فرودگاه بندرعباس با اشاره به اهداف سفر خود به هرمزگان، گفت: این سفر در ادامه سفرهای دوره‌ ای به استان‌ها انجام می‌شود.

وی به برنامه‌های این سفر یک روزه به مرکز هرمزگان اشاره کرد و افزود: شرکت در شورای تامین و حضور در نشست شورای اداری با محوریت اقتصاد مقاومتی که با هدف بررسی پیشرفت‌ها و اقدامات صورت گرفته از طرف استان برگزار می‌شود، از جمله برنامه‌های این سفر است.

وزیر کشور با اشاره  به نشست خود با دهیاران و شوراهای استان نیز بیان کرد: مجموع گزارش‌ها و برآیندهای این نشست‌ها احصا و گردآوری شده و برای طرح و پیگیری به دولت ارجاع داده می ‌شود تا پس از آن مسائل و مشکلات استان به رئیس جمهور گزارش داده شود تا توسط رئیس جمهور دستورات لازم برای پیگیری‌های لازم صادر شود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff