افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد در بستک / آغاز اکران 163 فیلم کوتاه و بلند تا 22 آبان ماه
+ پ -
افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد در بستک / آغاز اکران ۱۶۳ فیلم کوتاه و بلند تا ۲۲ آبان ماه

با افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد، اکران ۱۶۳ فیلم کوتاه و بلند در بستک آغاز شد که تا ۲۲ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در مراسم افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد با اشاره به اهمیت هنر در رشد و تعالی انسانها اظهار داشت: هنر نقش اساسی و تعیین کننده در رشد و بالندگی کودکان و نوجوانان بخصوص دانش آموزان دارد و هدف از برگزاری این جشنواره نیز شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های علمی، آموزشی، تربیتی و بهره گیری از توانایی های صنعت سینما در آموزش و پرورش است که نقش مؤثری در پیشبرد فرآیند یاددهی و یادگیری دارد.

وی افزود: دانش آموزان با تلاش علمی موثر قدر فرصت دانش اندوزی و نوجوانی را بدانند زیرا دوران تحصیل فرصتی مناسب برای مهیا شدن برای ساختن فردایی بهتر است.

فرماندار بستک تاکید کرد: اگر امروز فیلم های خوبی تولید شود می تواند فرآیند تعلیم و تربیت و یادگیری را تسهیل نماید. تماشای فیلم های این جشنواره ها می تواند علاوه بر آموزش و رشد دانش آموزان، تاثیر مثبتی بر روحیه و افزایش انگیزه آنها نیز داشته باشد.

علاء الدین عزیزی مدیر آموزش و پرورش بستک در ادامه این مراسم با اشاره به اهمیت استفاده از هنر تصویر در فعالیت های آموزشی و پرورشی بیان داشت: بکارگیری فیلم آموزشی یکی از شیوه های آموزشی غیر مستقیم است که در رشد، شکوفایی و یادگیری دانش آموزان نقش مهمی دارد.

وی ضمن اعلام خبر اکران ۱۶۳ فیلم کوتاه و بلند در جشنواره فیلم رشد بستک افزود: این جشنواره با هدف ارائه آخرین تولیدات آموزشی، یافتن راه جدید برای پرورش و آموزش کودکان و نوجوانان، ایجاد نوآوری، بالابردن سطح کیفیت آموزشی و رسیدن به اهداف بلند سند تحول بنیادین و امور تربیتی برگزار می شود.

عزیزی افزود: دانش آموزان و خانواده ها می توانند تا ۲۲ ماه آبان در ۲ نوبت صبح و عصر در ۱۲ مکان در بستک به نمایش فیلم های رشد بپردازند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff