اعمال محدودیت‌های جدید ستاد ملی کرونا در سه شهر حاجی‌آباد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید جهانگیری، فرماندار حاجی آباد در نشست ستاد مبارزه با کرونا با اشاره به اجرای محدودیت‌های جدید بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا اظهار کرد: محدودیت ها برای حفظ سلامتی مردم نیازمند همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها، نهادها و به خصوص مردم است.

فرماندار حاجی آباد گفت: محدودیت ها از امروز یکم آذرماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان آغاز شده است.

جهانگیری افزود: مطابق با دستورالعمل های جدید ورودی سه شهر شهرستان کنترل و از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری و جریمه می شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه آمار فوتی های کرونایی شهرستان نسبت به خیلی از مناطق دیگر کمتر بوده است، اضافه کرد: آمار بستری شدگان زنگ خطر بزرگی است و با فرا رسیدن فصل زمستان شدیدتر خواهد شد که باید در اجرای محدودیت ها با حساسیت ویژه‌ای وارد عمل شد.

وی تاکید کرد: همراهی مردم مهمترین شرط موفقیت و اثربخشی این محدودیت‌هاست، صنوف مختلف شهرستان باید مطابق با دستورالعمل ستاد کرونا اقدام کنند و از هرگونه تجمع، برگزاری مراسم عروسی و ترحیم باید جلوگیری شود.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به طرح شهید قاسم سلیمانی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا گفت: هدف از اجرای این طرح مدیریت و کنترل بیماری برای قطع زنجیره انتقال است که اعضا باید تلاش کنند هر ماه آمار بستری شدگان و فوتی ها کاهش یابد.

انتهای پیام/