تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 287963
تاریخ انتشار:یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

اعلام نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی

نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

اعلام نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانرضا علیزادهاصولگرا۱
ملکانسلمان خدادادیاصولگرا۱
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقل۱۵۰۵۸
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح‌طلب۶
احمد علیرضا بیگیاصولگرا
محمد حسین فرهنگیاصولگرادور دوم
علیرضا منادیاصولگرا
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
زهرا ساعیاعتدال
علی الموسویاصلاح‌طلب
محمدرضا میرتاج‌الدینیاصولگرا
شهاب‌الدین بی‌مقداراصلاح‌طلب
عباس عباس‌زادهاصلاح‌طلب
سراب و مهربانمجید نصیر پوراصلاح طلبدور دوم۱
یوسف داوودیمستقل
بنابضیاالله اعزازیاصولگرا۱
بستان‌آبادمحمد وحدتیمستقل۲۰۰۰۶۱
مرند و جلفامحمد حسن‌نژاداصولگرا

۲۹۰۶۳

(دوردوم)

۱
کریم شافعیاصلاح‌طلب

۲۹۶۷۲

(دوردوم)

مراغه و عجب شیرمهدی دواتگریاصولگرا
محمدعلی حسین‌زادهاصولگرادور دوم۱
میانهفردین فرمنداصلاح‌طلب۱
یعقوب شیویاریاصولگرا۱
کلیبر و هوراندقلی‌الله قلیزادهاصولگرا۳۶۹۳۶۱
اهر و هریسبیت‌الله عبدالهیاصلاح‌طلبدور دوم۱
مهدی حسینیاناصولگرا
شبسترمعصومه آقاپور

اصولگرا

(دور دوم)

۱۲۳۱۴۱
علی علیلو

اصولگرا

(دور دوم)

۸۵۱۰

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانمحمد قسیم عثمانیمستقل۴۷۱۶۲۱
مهابادجلال محمودزادهاصلاح‌طلب۱
خویتقی‌ کبیریاصولگرا۱
ماکو و چالدارانعین‌الله شریف پورمستقلدور دوم۱
محرم اکبر زادهاصولگرا
نقده و اشنویهعبدالکریم حسین‌زادهاصلاح‌طلب۶۱۹۷۲۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژمحمد میرزاییمستقلدور دوم۲
مهدی عیسی‌زادهاصولگرا
جهانبخش محبی‌نیااصولگرا
همایون هاشمیمستقل
سردشت و پیرانشهررسول خضریمستقل۲۷۷۶۰۱
ارومیهنادر قاضی‌پوراصولگرا۳
روح الله حضرت‌ پورمستقل*
سید هادی بهادریاصلاح‌طلب
حاکم ممکانمستقل
مجید دودکانلو میلانمستقل
سلماسرسول جلایرسرنقیاصولگرا

۱۸۳۲۱

(دوردوم)

۱
شهروز برزگر کاشانیاصولگرا

۱۶۴۶۳

(دوردوم)

 

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلواصولگرادور دوم۱
شکور پورحسینمستقل
خلخال و کوثربشیر خالقیاصولگرا۱۹۱۲۰۱
مشکین شهرولی ملکیاصلاح‌طلب۱
گرمیسیدحمایت میرزادهاصلاح‌طلب۲۱۳۹۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر(۱)رضاکریمیاصلاح‌طلب۳
(۲)صدیف‌بدریاصولگرا

 

ایلام
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهرشادمهر کاظم‌زادهاصلاح‌طلبدور دوم۱
علی‌محمد احمدیاعتدال
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانجلال میرزایی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۳۶۴۷۰۲
لطیف صادقی

اصولگرا

(دور دوم)

۳۱۳۸۴
سلام امینی

مستقل

(دور دوم)

۳۹۳۶۳
سارا فلاحی

مستقل

(دور دوم)

۳۸۵۵۶

 

اصفهان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسید جواد ساداتی نژاداصولگرا۷۰۷۶۱۱
اصفهانحمیدرضا فولادگراصولگرا۵
ناهید تاج‌الدیناصلاح‌طلب
حسن کامراناصولگرادور دوم
احمد سالکاصولگرا
مجید نادر الاصلیاصولگرا
حیدرعلی عابدیاصلاح‌طلب
علیرضا آجدانیاصلاح‌طلب
مینو عابدیاصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگانعلی بختیاراصلاح‌طلب۱۴۳۷۱۱
قمصر و نطنزمرتضی صفاریاصولگرا۳۷۶۴۴۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی‌دلیگانیاصولگرا۶۰۴۱۱۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا۱
نائینعباسعلی پوربافرانیاصولگرا۱۱۱۵۴۱
اردستانسید صادق طباطبائی‌نژاداصولگرا۳۰۰۷۵۱
شهرضامحمدرضا آقائیاصولگرادور دوم۱
سمیه محمودیاصولگرا
فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانیاصولگرا۵۶۲۰۸۱
مبارکهزهرا سعیدی مبارکهاصولگرا۲۰۴۶۳۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدناکبر ترکیاصولگرا۱
لنجانمحسن کوهکناصولگرا۱
سمیرماصغر سلیمیاصولگرادور دوم۱
بهروز جعفریاصولگرا
خمینی‌شهرسیدمحمدجواد ابطحیاصولگرا۱

 

البرز
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغمحمود بهمنیاصولگرا۵۰۱۰۵۱
کرجعزیز اکبریاناصولگرا۲
محمد جواد کولیونداصولگرا

بوشهر
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دشتستانمحمد باقر سعادتاعتدال۱
کنگان، دیر و جمسکینه الماسیمستقل۱
دشتی و تنگستانسیدکمال‌الدین شهریاریاصولگرا۵۴۲۰۸۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدریاصلاح‌طلب۱

 

تهران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی‌نژاداصولگرادور دوم۱
قاسم میرزایی نکو
ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینیاصولگرا۱
شهریارحسین گروسی

اعتدال

(دور دوم)

۷۵۵۲۴۱
محمد محمودی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۶۷۹۶۶
پاکدشتمحمد قمیاصلاح‌طلب۱
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرادور دوم
ابراهیم نکواعتدال
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمحمدرضا عارفاصلاح‌طلب۱۳۵۱۷۰۶۳۰
علی مطهریاصلاح‌طلب۱۲۱۲۱۶۶
علیرضا محجوباصلاح‌طلب۱۰۹۹۴۲۲
سهیلا جلودارزادهاصلاح‌طلب۱۰۹۳۰۶۵
الیاس حضرتیاصلاح‌طلب۱۰۷۰۰۱۱
کاظم جلالیاعتدال۱۰۵۰۷۷۸
محمدرضا بادامچیاصلاح‌طلب۱۰۴۲۰۹۳
فریده اولاد قباداصلاح‌طلب۱۰۳۳۷۸۸
مصطفی کواکبیاناصلاح‌طلب۱۰۱۰۶۹۸
سیده فاطمه حسینیاصلاح‌طلب۱۰۰۸۳۹۰
پروانه سلحشوریاصلاح‌طلب۹۹۴۵۴۳
ابوالفضل سروشاصلاح‌طلب۹۹۱۹۳۷
علی نوبخت حقیقیاصلاح‌طلب۹۸۲۴۱۳
غلامرضا حیدریاصلاح‌طلب۹۷۹۵۴۱
مهدی شیخاصلاح‌طلب۹۷۶۰۱۳
فاطمه سعیدیاصلاح‌طلب۹۷۵۷۵۸
محمود صادقیاصلاح‌طلب۹۷۵۴۰۸
محمدعلی وکیلیاصلاح‌طلب۹۷۳۰۹۷
بهروز نعمتیاعتدال۹۶۴۳۴۲
پروانه مافیاصلاح‌طلب۹۶۳۵۶۸
فاطمه ذوالقدراصلاح‌طلب۹۵۸۹۴۶
محمدجواد فتحیاصلاح‌طلب۹۴۲۳۵۰

سیدفرید موسوی

اصلاح‌طلب۹۴۱۲۷۴
محمدرضا نجفیاصلاح‌طلب۹۴۰۱۷۴
داود محمدیاصلاح‌طلب۹۳۹۹۳۳
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتیاصلاح‌طلب۹۳۸۹۹۰
محسن علی جانی زمانیاصلاح‌طلب۹۳۵۰۷۳
احمد مازنیاصلاح‌طلب۹۳۱۳۲۷
علیرضا رحیمیاصلاح‌طلب۹۲۵۶۷۸
عبدالرضا هاشم زائیاصلاح‌طلب۹۰۷۴۹۴

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکردسامان اردشیر نوریاناعتدال۴۲۱۵۲۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارعلی کاظمی بابا حیدیاصلاح‌طلبدور دوم۱
قدرت‌الله حمزهاصولگرا
بروجنخدیجه ربیعی فرادنبهاصولگرا

۱۴۶۴۲

(دور‌‌دوم)

۱
علی نادری فردمستقل

۱۰۱۰۸

(دوردوم)

لردگانمحمد خالدی سردشتیمستقل۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانسید محمد باقر عبادیاصولگرا۵۹۳۶۱۱
قائناتفرهاد فلاحتیاصولگرا۳۰۰۱۲۱
نهبندان و سربیشهنظر افضلیاصولگرا۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمحمدرضا  امیر حسنخانیاصولگرا۵۱۶۱۵۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبهمحمد دهقاناصولگرا۱
مشهد و کلاتامیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا۳۸۴۰۷۷۵
حسین حسین‌زاده بحرینیاصولگرا۳۵۳۱۱۸
نصرالله پژمانفراصولگرا۳۳۷۷۳۴
جواد کریمی قدوسیاصولگرا۳۲۴۴۵۰
رضا شیران خراسانیاصولگرا۳۴۳۷۲۲
گنابادحمید بناییمستقل۱
تربت حیدریهسعید باستانیاعتدالدور دوم۱
ابوالقاسم خسرویاصولگرا
درگزعبدالله حاتمیاناصلاح‌طلب۱۱۹۲۰۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادیاصلاح‌طلب۱
نیشابورحمید گرمابیاصلاح‌طلب۷۵۶۸۶۲
هاجر چنارانیاصولگرا۷۵۳۸۴
خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامیاصلاح‌طلب۱
فریمان و سرخساحسان قاضی‌زادهاصولگرا۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودیاصولگرا۱۰۲۳۴۵۲
رمضانعلی سبحانی‌فراصلاح‌طلب۷۵۳۰۸
قوچان و فاروجهادی‌شوشتریاصلاح‌طلب۴۱۲۱۸۱
تربت جام و تایبادرحیمیاصلاح‌طلب۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بجنوردعلی اکبریاصلاح‌طلب۲
علی‌قربانیاصلاح‌طلب
شیروانعبدالرضا عزیزیمستقل۱
اسفراینهادی قوامیاصولگرا۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز،باوی،‌حمیدیه، کارونهمایون یوسفی

اعتدال

(دور دوم)

۱۰۷۷۸۴۳
جواد کاظم نسب(دور دوم)۸۸۷۷۷
سید شکرخدا موسوی(دور دوم)۸۲۲۰۰
سید شریف حسینی

اصولگرا

(دور دوم)

۷۱۹۱۹
شبیب جویری

اصولگرا

(دور دوم)

۶۸۸۸۱
علی ساری(دور دوم)۶۶۹۵۴
ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجری

اصولگرا

(دور دوم)

۲۹۰۱۰۱
علی‌گلمرادی

مستقل

(دور دوم)

۲۸۶۸۷
شوشسید رازی نوریاصولگرا۳۷۷۶۴۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرا۱
مسجد سلیمان،لالی،هفتگل و اندیکاعلی عسگر ظاهری عبده‌وندمستقلدور دوم۱
علیرضا ورناصریاصولگرا
دزفولعباس پاپی ‌زادهاصولگرا۹۶۸۵۲۱
رامهرمزاقبال محمدیاناصولگرا۱
خرمشهرعبدالله سامریمستقل۱۹۳۱۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۲۰۶۴۳۱
آبادانعامر کعبیاصولگرا۲۷۷۰۶۳
جلیل مختار

مستقل

(دور دوم)

۲۵۴۱۲
سید محمد مولوی

اصولگرا

(دور دوم)

۱۶۱۲۹
غلامرضا شرفی

اصولگرا

(دور دوم)

۲۳۴۱۸
ایذه و باغملکسیدهادی طباطباییاصولگرا۱
هدایت‌الله خادمیمستقل
بهبهانمحمودرضا ضرغامیاصلاح‌طلبدور دوم۱
حبیب‌الله کشت زرمستقل

 

زنجان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارمفریدون احمدیاصولگرادور دوم۲
سیدافضل موسویاصلاح‌طلب
علی وقف‌چیمستقل
کریم ‌خان محمدیاصلاح‌طلب
ابهر و خرمدره و سلطانیهمحمدرضا خالمحمدی خرمیاصولگرادور دوم۱
محمد عزیزیاصولگرا
خدابندهسیدالبرز حسینی

مستقل

(دور دوم)

۱۶۴۳۰۱
احمد بیگدلی

مستقل

(دور دوم)

۱۶۳۰۰
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱

سمنان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهراحمد همتیاصلاح طلب۱
شاهرودسیدحسن حسینی شاهرودیاصولگرا۱
دامغانابوالفضل حسن بیگیاصولگرا۱۷۲۴۴۱
گرمسار و آرادانغلامرضا کاتباصولگرا۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدان

علیم‌یارمحمدی

اصلاح‌طلب۲

حسینعلی شهریاری

اصولگرا
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینعلی کرداصولگرا۱
سراوانمحمدباسط درازهیمستقل۱
زابل

حبیب‌الله‌دهمرده

اصولگرا

۲
احمد علی کیخامستقل
چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران‌نژاداصولگرا۱
ایرانشهر و سربازمحمد نعیم امینی‌فردمستقل۱

 

فارس
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرادور دوم۱
اصغر مسعودیمستقل
شیراز۴
لامرد و مهرمحسن علویاعتدال۴۰۴۱۴۱
داراب و زرین دشتمحمدجواد عسگری

اصولگرا

(دور دوم)

۲۷۲۶۱

۱

رضا انصاری

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۲۵۰۵۵
خرامه، سروستان و کوارداریوش اسماعیلیاصولگرا۵۶۹۴۱۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتمحمد مهدی برومندیاصولگرا۵۵۷۹۷۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاعتدال۱
لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپوراصولگرا۱
جهرم۱
اقلیدسید حسین افضلیاصلاح‌طلب۲۰۸۸۳۱
سپیدان۱
رستم و ممسنی۱
کازرونحسین رضازادهمستقل۱
فسامحمد جواد جمالی نوبندگانیاعتدال۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندکوروش کرم‌پوراصلاح‌طلب۱

 

قزوین
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

 اصلاح‌طلب

۲

داوود محمدی

اعتدال

تاکستانبهمن طاهرخانیاصولگرا۱
بوئین‌زهراروح‌الله باباییاصلاح‌طلب۳۳۴۸۶۱

قم

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادیاصولگرا۳
علی لاریجانیمستقل
مجتبی ذوالنوریاصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی

مستقل

۱۵۹۱۹۱
مریوان و سروآبادمنصور مرادی

مستقل

(دور‌دوم)

۱۵۸۱۵۱
امید کریمیان

مستقل

(دور‌دوم)

۱۲۸۱۹
سقز و بانهمحسن بیگلری۱
قروه و دهگلانعلی‌محمد مرادیمستقل۳۹۳۰۲۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران۲

کرمان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیاصولگرا۲
محمد مهدی زاهدیاصولگرا
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرحبیب الله نیک‌زاده‌پناهاصلاح‌طلب۷۲۹۸۵۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجاحمد حمزهاصلاح‌طلب۱
جیرفت و عنبرآبادیحیی کمالی‌پوراصولگرا۱
بافت، رابر، ارزوئیهعلی برز بختیاریاصلاح‌طلب۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن‌پوربیگلریاصولگرا۵۴۹۷۰۱
شهربابکعلی اسدی‌کرماصلاح‌طلب۱۶۹۵۶۱
رفسنجان و اناراحمد انارکی محمدیاصلاح‌طلب۵۶۴۶۴۱
زرند و کوهبنانحسین امیری‌خامکانیاعتدال۳۵۶۹۱۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربحشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۱
کنگاور صحنه و هرسینحسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا۱
سنقر و کلیایی

اصولگرا

۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجریاصولگرا۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیشهاب نادریاصولگرا۳۲۵۱۴۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریاصولگرا۱۴۳۹۲۸۳
سیدقاسم جاسمیاصولگرا۱۰۶۴۵۴
احمد صفری

اعتدال

(دور دوم)

۵۳۸۳۴
سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۷۵۳۲۲

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودناغلام‌محمد زارعیمستقل۴۸۷۶۸۱
کهگیلویه و بهمئیعدل هاشمی‌پوراصولگرا۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح‌طلب۱

 

گلستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولاسدالله قره‌خانیمستقل۱
گنبد کاووسقرجه‌طیاراصلاح‌طلب۱
رامیان و آزادشهرابراهیمیاصولگرا۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگزرامین نورقلی‌پوراصلاح‌طلب۱
رحمت‌الله جلالیاصولگرا
مینودشت و کلالهسیدنجیب حسینیاصولگرا۱
شهرام کوسه‌غراویمستقل
گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

(دور دوم)

۴۷۸۹۴۲
نورمحمد تربتی نژاد

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۷۴۶۷
نبی هزار جریبی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۵۰۹۴
سید علی طاهری

اصولگرا

(دور دوم)

۴۳۳۰۱

گیلان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراولی داداشیاصولگرا۱
فومنمحمد مهدی افتخاریاصلاح‌طلب۱
لنگرودمهرداد لاهوتیاصلاح‌طلب۲۸۸۴۶۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمود شکریاصولگرا۴۸۸۸۶۱
لاهیجان و سیاهکلذبیح‌الله نیک‌فراصولگرا۱
صومعه‌سراسیدکاظم دلخوشاعتدال۱
بندر انزلیحسن خسته‌‌بنداصولگرا۱
رودسر و املشاسدالله عباسیاصولگرا۱
آستانه اشرفیهمحمدحسین‌ قربانیاصلاح‌طلب۱۹۳۱۱۱
رودبارصمد مرعشیاصولگرا۱
رشتغلامعلی جعفرزادهاصلاح‌طلب۹۰۹۲۱۳
جبار کوچکی نژاد

اصولگرا

(دور دوم)

۵۸۹۲۲
سید ولی الله عظمتی

اصولگرا

(دور دوم)

۵۳۳۹۲
محمد صادق حسنی‌جوریابی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۳۶۰۲
سید علی آقازاده داوساری

اصولگرا

(دور دوم)

۵۸۳۹۷

لرستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آبادسید محمد بیرانونداصلاح‌طلبدور دوم۲
محمدرضا ملک‌شاهی‌راداصولگرا
مرتضی محمودوندمستقل
اعظم محمدی‌نیامستقل
سلسله و دلفانعلی رستمیانمستقل۱
کوهدشتاله‌یار ملک‌شاهیمستقل۱
الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگرا۱
درود و ازناحسین گودرزیاصولگرادور دوم۱
مجید کیان‌‌پورمستقل
پلدخترسید حمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجردعلاءالدین بروجردیاصولگرادور دوم۲
هادی مقدسیاصولگرا
عباس گودرزیاصولگرا
فاطمه مقصودیمستقل

مازندران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابلعلی نجفیاصلاح‌طلب۲
ساریعلی‌اصغر یوسف‌نژاداصلاح‌طلب۲
محمد دامادیاصلاح‌طلب
نوشهر و چالوساحمدی لاشکیاعتدال۱
نکا، بهشهر و گلوگاهمحمد علی شاعریاصولگرا۷۰۴۳۰۱
آمل و لاریجانعزت‌الله یوسفیان ملااصولگرا۱
بابلسر و فریدونکنارولی‌الله نانواکناریاصولگرا۳۹۳۱۹۱
نور و محمود‌آبادعلی‌اسماعیلیاصلاح‌طلب۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارعبدالله رضیانیاصلاح‌طلب۶۲۱۹۲۲
سید کمال علیپوراصولگرا۴۶۵۱۲
سید علی ادیانی‌راداصولگرا۴۷۲۰۳
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشریعت‌نژاداصلاح‌طلب۴۶۵۲۸۱

مرکزی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی‌اکبر کریمیاصولگرا۲
شازندصاحبعلی غفاریاصولگرادور دوم۱
علی ابراهیمیاصلاح‌طلب
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا۱
ساوه و زرندیهشهلا میرگلوبیاتاصولگرا

۲۳۸۸۱

(دوردوم)

۱
محمدرضا منصوریمستقل

۲۲۷۶۲

(دوردوم)

خمینمحمد ابراهیم رضاییاصولگرا۱
تفرش، آشتیان و فراهانمحمد حسینیاصلاح‌طلب۴۸۴۶۳۱

هرمزگان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکسید مصطفی ذوالقدراصلاح‌طلب۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیحسین هاشمی تختی‌پوراصولگرا۳
احمد مرادیاصولگرا
محمد آشوری تازیانیاصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیانخالد زمزم‌‌نژاداصلاح‌طلب

۲۹۹۷۷

(دوردوم)

۱
احمد جباریاصولگرا

۲۹۱۵۰

(دوردوم)

همدان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزنحسن لطفی

اصلاح‌طلب

۱۵۰۱۳

(دوردوم)

۱
عطاالله سلطانی صبور

اصولگرا

۱۴۸۹۹

(دوردوم)

اسدآباداکبر رنجبرزادهاصولگرا۱۹۴۳۰۱
نهاوندحسن بهرام‌نیااصولگرا۳۱۱۳۲۱
بهار و کبودرآهنگمحمد علی پورمختاراصولگرا۳۹۷۲۵۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا۳۹۶۲۳۱
ملایرمحمد کاظمیاصلاح‌طلب۴۵۲۸۲۲
احد آزادی‌خواه

اصولگرا

(دور دوم)

۲۹۸۷۲
علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۲۱۰۳۲
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییاصولگرا۱۳۳۳۴۳۲
امیر خجستهاصولگرا۸۰۳۰۶

 

یزد
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنسیدابوالفضل موسوی‌بیوکیاصلاح‌طلب۱
اردکانمحمدرضا تابشاصلاح‌طلب۲۵۵۷۱۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمد رضا صباغیانمستقلدور دوم۱
محمد رضا باباییاصولگرا
تفت و میبدکمال دهقانی‌ فیروزآبادیاصلاح‌طلب۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زرتشتیاناسفندیار اختیاریمستقل۱
کلیمیان‌مره‌صدقمستقل۱
ارامنه شمالکارن‌خانلریمستقل۱
آشورییوناتن بت‌کلیامستقل۱
ارامنه جنوبژرژیک آبرامیانمستقل۱

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=287963
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر





  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل