اعلام دقیق هزینه‌های دوره آموزشی داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش/ چگونگی ارائه خوابگاه رایگان به داوطلبان
+ پ -
اعلام دقیق هزینه‌های دوره آموزشی داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش/ چگونگی ارائه خوابگاه رایگان به داوطلبان

رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: هزینه دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و در دانشگاه شهید رجایی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که ۵۰ درصد آن توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدحسن سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «هزینه‌های دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نهایت چقدر است؟»، اظهار داشت: این هزینه‌ها برای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی متفاوت است.

وی افزود: داوطلبانی که از طریق دانشگاه فرهنگیان دوره آموزشی خود را سپری می‌کنند با توجه به وجود رشته‌های نظری در این دانشگاه، مبلغ کل هزینه‌ها ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و داوطلبانی که از طریق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در رشته‌های فنی دوره آموزشی را سپری خواهند کرد، مبلغ ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کل هزینه‌های آنها است.

سلیمی جهرمی با بیان اینکه داوطلبانی که از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد آموزش و پرورش می‌شود فقط ۵۰ درصد هزینه‌های مذکور را باید پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیمی که گرفته شده است، ۵۰ درصد هزینه‌ها توسط آموزش و پرورش و ۵۰ درصد هزینه‌ها توسط خود داوطلبان پرداخت می‌شود.

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در خصوص هزینه‌های مربوط به اسکان و خوراک این داوطلبان در طی دوره آموزشی، تصریح کرد: در جاهایی که آموزش و پرورش خوابگاه دارد، این خوابگاه به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و در جاهایی که آموزش و پرورش خوابگاهی ندارد، خود داوطلبان باید هزینه‌های اسکان خود را متقبل شوند.

وی افزود: هزینه‌های مربوط خوراک داوطلبان در طول مدت دوره آموزشی نیز به عهده خود داوطلبان است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff