اعلام حکم اعدام شیخ نمر سرپوشی بر جنایات آل سعود در یمن و منا است
+ پ -
اعلام حکم اعدام شیخ نمر سرپوشی بر جنایات آل سعود در یمن و منا است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای اعتراض خود را به تأیید حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر اعلام و تصریح کرد: به راستی اعلام این حکم، جز برای سرپوش نهادن بر جنایات این رژیم در یمن و منا است؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در این اطلاعیه آمده است: تأیید رأی ننگین دادگاه سعودی به اعدام روحانی مبارز جناب آقای شیخ نمر خشم مسلمانان جهان را برانگیخت. بی‌تردید این رأی در حالی صادر می‌شود که رژیم سفاک آل سعود روزانه ده‌ها مسلمان بی‌گناه را در یمن به خاک و خون می‌کشاند و بی‌کفایتی خود را در فاجعه دردناک منا و جان باختن هزاران زائر بیت‌الله الحرام نمی‌پذیرد. به راستی اعلام این حکم، جز برای سرپوش نهادن بر جنایات این رژیم در یمن و منا است؟! آیا گناه شیخ نمر و شیخ نمرها جز تلاش برای حقوق انسانی و اسلامی شیعیان مظلوم عربستان است؟! و همچنین آیا چنین رژیمی می‌تواند خود را کلیددار کعبه و خادم حرمین شریفین بنامد؟

در ادامه این اطلاعیه آمده است: آنچه مسلم است اینکه رژیم سعودی – که خوش خدمتی خود را به آمریکای جنایتکار و رژیم‌صهیونیستی در طی سال‌ها و حوادث مختلف بر همگان ثابت کرده – اکنون در آستانه زوال قرار گرفته است و به سنت الهی، مظلومیت این روحانی مبارز و دیگر، خون به ناحق ریخته هزاران یمنی مظلوم و غربت اندوه بار هزاران زائر جان باخته در منا، روزی دامن این رژیم منحوس را خواهد گرفت و زمینه‌های نابودی آن را فراهم خواهد کرد. ان‌شاءالله.

در پایان این اطلاعیه آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن تأیید رأی دادگاه سعودی به اعدام روحانی مبارز جناب آقای شیخ نمر، آزادی وی و خروش همه مسلمانان و علمای جهان اسلام را در برابر این رأی را خواستار است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff