اعلام برنامه هفته هجدهم تا بیست و دوم لیگ دسته سوم کشور
+ پ -
اعلام برنامه هفته هجدهم تا بیست و دوم لیگ دسته سوم کشور

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه رقابت های لیگ دسته سوم (مرحله دوم) از هفته هجدهم تا بیست دوم را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از ورزش۵ ؛ در این مسابقات تیم میناب طیور نماینده استان هرمزگان حضور دارد و هم اکنون با ۱۵ امتیاز هم چنان در رده دوازدهم گروه دوم قرار دارد .

برنامه بازی های هفته هجدهم تا بیست و دوم لیگ دسته سه کشور به شرح زیر است:

هفته هجدهم
یکشنبه سیزدهم اردیبهشت – ساعت ۱۶:۴۵
محیامحراب سوادکوه – امید حسن آباد – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
مقاومت تهران – دریای بابل – ورزشگاه سرداران شمیران تهران
عمارت گرگان – شهدای ساری – ورزشگاه آزادی  گرگان
ایرانداد تهران –شهید کریمی جویبار – ورزشگاه هویزه تهران
چوکای تالش – شهرداری لنگرود – ورزشگاه پوریای ولی تالش
رهپویان رضوانشهر – شهرداری فومن – ورزشگاه معلم  رضوانشهر
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت – ساعت ۱۷
برق شیراز – شهرداری اراک – ورزشگاه اختصاصی برق شیراز
شاهین بوشهر – آرمان کارا شیراز – شهید بهشتی بوشهر
شهرداری فیروزآباد – میناب طیور هرمزگان – ورزشگاه تختی فیروزآباد
استانداری کرمانشاه – پویندگان تلاش مرودشت – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
فرهنگ رامهرمز  – پرسپولیس زاهدان – ورزشگاه تختی رامهرمز
شهرداری ماهشهر – نفتون مسجد سلیمان – ورزشگاه شهدا ماهشهر
هفته نوزدهم
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت – ساعت ۱۶:۴۵
امید حسن آباد – دریای بابل – ورزشگاه شهرداری حسن آباد تهران
محیا محراب سواد کوه – عمارت گرگان – ورزشگاه شهید وطنی  قائمشهر
شهید کریمی جویبار – مقاومت تهران –  ورزشگاه شهید کریمی جویبار
شهدای ساری – چوکای تالش – ورزشگاه شهید متقی ساری
شهرداری فومن – ایرانداد تهران – ورزشگاه آزادی فومن
شهرداری لنگرود – رهپویان رضوانشهر – ورزشگاه شهدا لنگرود
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت – ساعت ۱۷
شهرداری راک – آرمان کارا شیراز – ورزشگاه امام خمینی اراک
برق شیراز – شهرداری فیروزآباد – ورزشگاه اختصاصی برق شیراز
پویندگان تلاش مرودشت  -شاهین بوشهر – ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر
میناب طیور  هرمزگان – فرهنک رامهرمز  – ورزشگاه شهرداری میناب
نفتون مسجد سلیمان – استانداری کرمانشاه – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
پرسپولیس زاهدان – شهردیر ماهشهر – ورزشگاه المپیک زاهدان
هفته بیستم
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت – ساعت ۱۶:۴۵
عمارت گرگان – امید حسن آباد – ورزشگاه آزادی گرگان
دریای بابل – شهید کریمی جویبار – ورزشگاه هفتم تیر بابل
چوکای تالش – محیا محراب سوادکوه – ورزشگاه پوریای ولی تالش
مقاومت تهران – شهرداری  فومن – سرداران شمیران تهران
رهپویان رضوانشهر – شهدای ساری – ورزشگاه معلم رضوانشهر
ایرانداد تهران – شهرداری لنگرود – ورزشگاه هویزه تهران
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت – ساعت ۱۷
شهرداری فیروزآباد – شهرداری  اراک –  ورزشگاه تختی فیروزآباد
آرمان کارا شیراز – پویندگان تلاش مرودشت – ورزشگاه حافظیه شیراز
فرهنگ رامهرمز – برق شیراز – ورزشگاه تختی رامهرمز
شاهین بوشهر – نفتون مسجد سلیمان – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
شهرداری ماهشهر – میناب طیور هرمزگان – ورزشگاه شهدا  ماهشهر
استانداری کرمانشاه – پرسپولیس زاهدان – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
هفته بیست و یکم
 شنبه دوم خرداد –  ساعت ۱۶:۴۵
امید حسن آباد – شهید کریمی جویبار – ورزشگاه شهرداری حسن آباد تهران
عمارت گرگان – چوکای تالش – ورزشگاه آزادی گرگان
شهرداری فومن – دریای بابل – ورزشگاه آزادی فومن
محیا محراب سوادکوه – رهپویان رضوانشهر – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
شهرداری لنگرود – مقاومت  تهران – ورزشگاه شهدا لنگرود
شهدای  ساری – ایرانداد تهران – ورزشگاه شهید متقی ساری
یکشنبه سوم خرداد – ساعت ۱۷
شهرداری اراک – پویندگان تلاش مرودشت – ورزشگاه امام خمینی اراک
شهرداری فیروزآباد – فرهنگ رامهرمز – ورزشگاه تختی فیروز آباد
نفتون مسجد سلیمان – آرمان کارا شیراز – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
برق شیراز – شهرداری ماهشهر – ورزشگاه اختصاصی برق شیراز
پرسپولیس زاهدان – شاهین بوشهر – ورزشگاه المپیک زاهدان
میناب طیور هرمزگان – استانداری کرمانشاه – ورزشگاه شهردای میناب
هفته بیست و دوم
شنبه ۹ خرداد – ساعت ۱۶:۴۵
چوکای تالش – امید حسن اباد – ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهید کریمی جویبار – شهرداری فومن – شهید کریمی جویبار
رهپویان رضوانشهر  – عمارت گرگان – ورزشگاه معلم رضوانشهر
دریای بابل – شهرداری لنگرود – ورزشگاه هفتم تیر بابل
ایرانداد تهران – محیا محراب سواد کوه – ورزشگاه هویزه تهران
مقاومت تهران – شهدای ساری – ورزشگاه سرداران شمیران تهران
یکشنبه ۱۰ خرداد –  ساعت ۱۷
فرهنگ رامهرمز – شهرداری اراک – ورزشگاه تختی رامهرمز
پویندگان تلاش مرودشت – نفتون مسجد سلیمان – ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر
شهرداری  ماهشهر – شهرداری فیروزآباد – ورزشگاه شهدا ماهشهر
آرمان کارا شیراز – پرسپولیس زاهدان – ورزشگاه حافظیه شیراز
استانداری کرمانشاه – برق شیراز- ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
شاهین بوشهر – میناب طیور هرمزگان –  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff