اعلام آمادگی دادستان بندرعباس جهت دریافت نظرات کارشناسی برای اصلاح قانون بکارگیری سلاح و حمایت ویژه از پلیس

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با صدور بیانیه ای ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه از سبزپوشان ناجا و کارکنان نیروی انتظامی این استان، آمادگی خود را جهت دریافت نظرات کارشناسی برای اصلاح قانون بکارگیری سلاح و حمایت ویژه از پلیس اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علیرضا احمدی منش دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با صدور بیانیه ای ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه از سبزپوشان ناجا و کارکنان نیروی انتظامی این استان، آمادگی خود را جهت دریافت نظرات کارشناسی برای اصلاح قانون بکارگیری سلاح و حمایت ویژه از پلیس اعلام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در این بیانیه آورده است؛

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

شهادت مظلومانه شهید والامقام عرصه امنیت؛ شهید علی اکبر رنجبر موجب تأثر و تألم همه مردم شریف ایران گردید، ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم این شهید گرانقدر، به کلیه فرماندهان و کارکنان خدوم فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران این ضایعه بزرگ را تسلیت عرض می نمایم.

حقیقتاً تغییر سیاست جنایی تقنینی به ویژه اصلاح قانون بکارگیری سلاح و حمایت ویژه از پلیس یکی از نیازهای حوزه قانونگذاری است.

ضمن اعلام آمادگی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان جهت دریافت نظرات کارشناسی برای اصلاح قانون فوق، تأکید می نمایم؛ معاضدت و حمایت همه جانبه این دادسرا از سبزپوشان ناجا و کارکنان پرتلاش فرماندهی انتظامی استان در دستور کار این مجموعه می باشد.

علیرضا احمدی منش ( دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان)

انتهای پیام /