اعزام280دانشجوی هرمزگانی به اردوی جهادی در ایام نوروز
+ پ -
اعزام۲۸۰دانشجوی هرمزگانی به اردوی جهادی در ایام نوروز
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان هرمزگان؛

اعزام۲۸۰دانشجوی هرمزگانی به اردوی جهادی در ایام نوروز

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: امسال با توجه به استقبال بیشتر دانشجویان، ۲۸۰دانشجوی هرمزگانی در قالب ۹ گروه در مناطق مختلف استان در ایام نوروز مشغول فعالیت می باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یوسف پرور، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمزپرس با بیان اینکه هدف اردوی جهادی ارتقاء سطح بینش و روحیه خودباوری دانشجویان و نیز شناخت مشکلات مردم روستا و همدردی با آنها است، گفت: بالابردن روحیه اعتماد مردم به دانشجویان و گروههای جهادی از دیگران اهداف این اردوها است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه امسال باعنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل نامگذاری شده است لذا چشم انداز اردوهای جهادی حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد و عمده آموزش ها نیز در این زمینه انجام می شود.

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: در فروردین سال گذشته اردوی جهادی در قالب پنج گروه در مناطق محروم استان مشغول به فعالیت بودند اما امسال با توجه به استقبال بیشتر دانشجویان، ۲۸۰دانشجوی هرمزگانی در قالب ۹ گروه در مناطق مختلف استان در ایام نوروز مشغول فعالیت می باشند.

 

پرور، تاکید کرد: با توجه به اینکه تاکنون بودجه امسال در اختیار اردوهای جهادی قرار نگرفته است اما با کمک های خیرین ۹گروه جهادی اعزام شدند با وجود استقبال بیشتر از سوی دانشجویان و مردم در صورت تخصیص بودجه کافی ظرفیت اعزام ۲۰ گروه را نیز خواهیم داشت.

 

وی تصریح کرد:  گروههای جهادی اعزام شده در راستای محرومیت زدایی در ابعاد عمرانی، فرهنگی و آموزشی در مناطق مختلف از جمله روستاههای چراگ بخش سندرک، چراغ آباد بخش توکهور، زمین سنگ، سرجوئیه ، گلستان از توابع شمیل میناب و  روستای هشت بندی میناب در حال فعالیت می باشند.

 

پرور افزود: ساخت مسجد، تعمیرات سقف مسجد، ساخت سرویس بهداشتی مساجد، دیوار کشی و چمن در زمین های ورزشی، نقاشی مدرسه و نیز برگزاری کلاس های آموزشی از اقدامات این گروههای جهادی است.

 

مسئول بسیج سازندگی دانشجویی استان خاطرنشان کرد: گروه جهادی شهید همت، عمار، ذوالفقار، عماراهون، سفیران ولایت، سفیران امید، علی اسپرم، کوثر و  منتظران مهدی(عج) از گروههای جهادی فعال در ایام نوروز ۹۵ می بشند.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff