اعزام 113نفر در قالب گروه‌های جهادی به مناطق محروم حاجی آباد+تصاویر
+ پ -
اعزام ۱۱۳نفر در قالب گروه‌های جهادی به مناطق محروم حاجی آباد+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد گفت: حاجی آباد به مدت ۱۴ روز میزبان ۱۱۳ نفر ازنیروهای گروههای جهادی اعزامی از دانشگاه امام حسین (ع) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد با اعلام اینکه حاجی آباد میزبان گروههای جهادی اعزامی از دانشگاه امام حسین (ع) است، اظهار داشت: ۱۱۳ نفر از افراد در قالب گروه های جهادی از دانشگاه امام حسین (ع) به حاجی آباد اعزام شدند که به مناطق محروم شهرستان از جمله، کوهشاه احمدی، طارم، سیرمند ساخت خانه پدر شهید مدافع حرم (شهید سالاری)، روستای سرچاهان خدمت رسانی می کنند.

 

وی افزود: گروه های جهادی اعزامی در قالب برنامه های فرهنگی، عمرانی و بهداشتی شامل ساخت و تکمیل مسجد روستا، کمک به ساخت منازل مسکونی نیازمندان، ساخت سرویس های بهداشتی محرومین و ساخت درمانگاه و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی و فرهنگی از جمله، آموزش قرآن و احکام و برنامه های ورزشی، از یک اسفند ماه به مدت ۱۴ روز به محرومان حاجی آباد خدمات رسانی می کنند.
امیری کیا هدف از گروه های جهادی را شناخت محرومیت ها، کسب روحیه و انگیزه بیشتر برای خدمت به مردم در مناطق کم برخوردار و روستاها عنوان کرد و اضافه کرد: تمرین کار گروهی، خودسازی، خدمات رسانی به نیازمندان، کادرسازی و تمرین مدیریت از مهمترین اثرات حضور در اردوهای جهادی است.
وی بیان داشت: در حوزه عمرانی باتوجه به نیاز سنجی های قبلی در ساخت مسجد خانه عالم و سرویس بهداشتی در روستای طارم و در روستای سیرمند ساخت خانه پدر شهید عبدالحمید سالاری آغاز شده است.
این مسئول از ساخت خانه عالم در کوهشاه احمدی خبر داد و افزود: تعمیرات منازل محرومین، ساخت غسالخانه و زمین های ورزشی در روستاها نیز از دیگر فعالیت های عمرانی دانشجویان جهادگر خواهد بود.
فرمانده سپاه حاجی آباد با بیان اینکه حوزه فرهنگی و آموزش دیگر حوزه فعالیت جهادگران می باشد ، افزود: در بخش فرهنگی آموزشی و با توجه به فصل تابستان برای نونهالان و نوجوانان کلاس های قرآن و احکام برگزار خواهد شد.

 

IMG-20160223-WA0008

11

4444

7777

77776235

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff