اعزام ۵۰ هنرمند بسیجی بندرلنگه ای به مناطق عملیاتی جنوب
+ پ -
اعزام ۵۰ هنرمند بسیجی بندرلنگه ای به مناطق عملیاتی جنوب
مسئول بسیج هنرمندان بندر لنگه خبرداد؛

اعزام ۵۰ هنرمند بسیجی بندرلنگه ای به مناطق عملیاتی جنوب

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان بندر لنگه از اعزام نخستین کاروان هنرمندان بسیجی این شهرستان به اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب خوزستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ میرکمانداری مسئول بسیج هنرمندان شهرستان بندر لنگه در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده از اعزام کاروان بسیجی در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس در جنوب خوزستان در ۵ آبان ماه خبر داد و اظهار داشت: اردوی راهیان نور به منظور ترویج فرهنگ اسلامی و انقلابی برگزار می‌شود.

 

 

وی هدف از برگزاری اردوی راهیان نور به مناطق جنوب کشور، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آشنایی نسل سوم انقلاب با آرمان‌های نظام، آماده کردن روحیه جوانان و نوجوانان ایران اسلامی برای حفظ دستاوردهای آن و استفاده بهینه از زمان تعطیلات و جلوگیری از تفریحات ناسالم عنوان کرد .

 

 
میرکمانداری افزود: زنده نگاه داشتن یاد و خاطرات رزمندگان اسلامی در سال‌های دفاع مقدس به عنوان برگ زرینی در انقلاب اسلامی، تحکیم پیوند ارزشی و فرهنگی نسل جوان در دوران دفاع مقدس با نسل جوان امروز، ایجاد زمینه تحول و بازگشت به اصالت و هویت واقعی اسلامی و ایرانی برای نسل جوان از دیگر اهداف برگزاری اردوی راهیان نور است.

 

 

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان بندر لنگه خاطرنشان کرد: سهمیه اعزام کاروان اردوی راهیان نور جنوب خوزستان ۵۰ نفر در قالب یک کاروان از کل هنرمندان بسیجی خواهر شهرستان بندرلنگه  است.

 
وی یادآور شد : هنرمندان بسیجی شهرستان بندرلنگه ۵ آبان ماه به مدت ۵ روز به مناطق عملیاتی جنوب خوزستان اعزام خواهند شد.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff