اعزام ۳۸ نفر از بانوان تحت پوشش کمیته امداد میناب به مشهد مقدس
+ پ -
اعزام ۳۸ نفر از بانوان تحت پوشش کمیته امداد میناب به مشهد مقدس

مدیر کمیته امداد شهرستان میناب از اعزام ۳۸ نفر از اعضای خانواده های تحت پوشش این مرکز در قالب ۱ اتوبوس به مشهد مقدس خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛محمود جاودان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب مبنی بر اعزام افراد تحت پوشش امداد میناب به مشهد مقدس گفت: با برنامه ریزی انجام شده تعداد بانوان تحت پوشش اععم از مادران و دخترانی  که بنابر دلایلی از ادامه تحصیل جا مانده اند به این سفر زیارتی و معنوی اعزام شدند.

جاودان خاطر گفت: افراد اعزام شده به سفر زیارتی مشهد مقدس به مدت یک هفته ضمن بهره مندی از اماکن زیارتی و معنوی در اردوگاه ثامن الائمه از برگزاری کلاس های احکام و فرهنگی در طول سفر بهره مند خواهند شد.

 

مدیر کیمته امداد میناب هدف از اعزام این افراد به مشهد الرّضا را ،آشنایی با سیره عملی وسجایای اخلاقی ائمه معصومین وتقویت باورهای دینیعنوان کرد.

 

جاودان افزود:  زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) ،برگزاری جلسات آموزشی وفرهنگی مانند امید به آینده ،سبک زندگی وآشنایی با ائمه معصومین را از جمله برنامه هایی است که در طول سفر برای افراد اعزام شده به این سفر معنوی اجرا می شود.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff