اعزام ۱۶۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد بشاگرد به مشهد مقدس
+ پ -
اعزام ۱۶۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد بشاگرد به مشهد مقدس

رئیس اداره فرهنگی کمیته امداد بشاگرد از اعزام ۱۶۰ دانش آموز راهنمایی پسر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید محسن مومنی رئیس اداره فرهنگی کمیته امداد بشاگرد در گفتگو با فرهنگ کده با بیان اینکه ۱۶۰ دانش آموز پسر راهنمایی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بشاگرد در قالب ۴ دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند ؛ افزود: این تعداد در قالب اردوهای زیارتی و تربیتی به مدت یک هفته به مشهد مقدس اعزام شدند که با هدف ساماندهی اوقات فراغت جوانان، ارتقاء روحیه نشاط و شادکامی و تعمیق باورهای دینی مددجویان تحت حمایت برگزار می شوند.
وی بیان کرد: در این اردوهای زیارتی و تربیتی از استان های کرمان ، فارس ، بشاگرد و از برخی دیگر از نقاط استان هرمزگان نیز حضور داشتند که سرپرستان این اردو دانش آموز پسر راهنمایی تحت حمایت بشاگرد آقایان عباس رهبر ؛ سیداکبر موسوی ؛ ذبیح الله خادمی و طاهر عبدالله زاده می باشند که شهرستان بشاگرد در بین تمامی استان های در هر حیث مقام اول را کسب کرد و همچنین در مسابقات فوتسال و والیبال قهرمان شدند.

مومنی با اشاره به اینکه اعزام دانش آموزان نیازمند همه ساله در برنامه های کمیته امداد بشاگرد جای دارد؛ اظهار کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد حمایت همه جانبه از دانش آموزان زیر حمایت است.
رئیس اداره فرهنگی کمیته امداد بشاگرد تصریح کرد: ارتقاء روحیه شادابی و نشاط در بین مددجویان، غنی سازی اوقات فراغت مددجویان این نهاد، آشنایی با سیره ائمه اطهار (ع) و تقویت ارزشها و باورهای دینی از اهداف برگزاری این اردوها است.

وی اذعان کرد: همچنین از ابتدای سال تاکنون ۱۲۰ دانشجوی دختر و ۸۰ دانشجوی پسر در دو سری جداگانه به مشهدمقدس اعزام شده اند و اردوی بعدی هم دختران و مادران مددجو می باشد ولی تاریخ اعزام آن دقیق مشخص نیست.

مومنی خاطر نشان کرد: در این اردوهای زیارتی سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد با حضور در جمع این دانش آموزان راهنمایی تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قول سفر کربلا را به تمامی این دانش آموزان داد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff