اعزام یک گروه جهادی بسیج دانشجویی به روستای شمیل حاجی آباد
+ پ -
اعزام یک گروه جهادی بسیج دانشجویی به روستای شمیل حاجی آباد

مسئول بسیج دانشجویی حاجی آباد از اعزام یک گروه جهادی ۱۰ نفره به روستای محروم شمیل جهت کارهای فرهنگی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صبوره جعفری در گفتگو با خبرنگار پیارم اظهارکرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور شهرستان به مدت ۱۰ روز در روستای شمیل در ۳ زمینه آموزشی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، فرهنگی و بهداشتی فعالیت‌ دارند.

وی افزود: تا پایان تابستان هم ۳۰ دانشجو دختر و پسر در قالب ۳ گروه جهادی قرار است به مناطق محروم اعزام و در عرصه بهداشتی، آموزشی، کشاورزی، عمرانی، اقتصاد مقاومتی و ورزشی فعالیت کنند.

مسئول بسیج دانشجویی حاجی اباد تصریح کرد: این اردوها در ۷ عرصه آموزشی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، بهداشتی، عمرانی، کشاورزی و مطالبه‌گری برگزار می‌شود و فعالیت دانشجویان در گروه‌های ۱۰ نفر به همراه یک طلبه خانم به روستاهای اطراف شهرستان است.
جعفری گفت: هدف از این اردوها برای دانشجویان، خودشناسی، خودسازی، مسئولیت‌پذیری، تقویت ارزش اخلاقی جهادگران ، ولایت‌پذیری و غیره است.

وی رسالت اردوی جهادی را در دو بخش نامید و ادامه داد : رسالت ما رسالت حداقلی برای اوقات فراغت دانش آموزان روستایی و رسالت حداکثری برای تربیت نیروی انسانی برای جامعه مهدویت است.

مسئول بسیج دانشجویی حاجی اباد اظهار کرد: هدف ما برای جامعه روستایی، گسترش عدالت، شناسایی نخبگان منطقه، ایجاد روحیه امید و نظام در منطقه و کمک به رفع محرومیت است.

جعفری بسیج را شجره طیبه انقلاب اسلامی دانست و گفت: برگزاری اردوهای جهادی در راستای اهداف این نهاد مقدس و حفاظت از دستاوردهای انقلاب انجام می‌شود.

IMG_0002 IMG_0006 IMG_0008

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff