اعزام گروه جهادی بسیج دانشجویی خواهران به مناطق محروم حاجی آباد

صبوره جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرستان حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: سی نفر از دانشجویان بسیج خواهران دانشگاه آزاداسلامی حاجی آباد بمدت ده روز به محلات محروم حاجی آباد اعزام شدند.

جعفری با بیان اینکه گروه های جهادی در پنج محور؛ بهداشت و درمان، آموزش، فرهنگی، پژوهش و آسیب‌های اجتماعی به مردم مناطق محروم ارائه خدمت می کنند، افزود: این گروه جهادی در دو زمینه آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی آموزشی به عنوان دو محور اصلی به فعالیت پرداختند.

مسئول بسیج دانشجوئی حاجی آباد اظهار کرد: در بخش آسیب‌های اجتماعی با محوریت‌های خانواده موفق، فرزند پروری، مشاوره فردی و برگزاری کارگاه‌های ده ساعته به فعالیت پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: به طور کلی گروه های جهادی پیش از حضور در منطقه مورد نظر، شناسایی و تحقیقات لازم پیرامون معضلات و نیاز‌ها، علی الخصوص در بحث آسیب‌های اجتماعی انجام می‌دهند تا پس از حضور در مناطق مورد نظر فعالیت‌ها در راستای رفع این نیاز‌ها انجام می‌گیرد.

وی در پایان اضافه کرد: دانشجویان با الگو قراردادن شهید مدافع حرم، شهید عبدالحمید سالاری فعالیت‌های خود را در این نیل آغاز کرده و معتقد هستند اردو‌های جهادی ادامه‌ راه شهدای حرم است همچنان باید  تلاش شود تا به یک گفتمان عمومی در جامعه تبدیل گردد.

جعفری در ادامه توضیحات خود گفت: گروه جهادی بسیج دانشجوئی خواهران دانشگاه آزاد برای مناطق محروم برنامه‌ی بلند مدت دارد و اینگونه فعالیت‌ها محدود به یک بازه‌ی زمانی چند روزه نیست.