اعزام چهار دانش آموز سیریکی به سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت
+ پ -
اعزام چهار دانش آموز سیریکی به سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش شهرستان چهار دانش آموز سیریکی که در مسابقات استانی مقام های برتر کسب کردند به مسابقات قرآن ، عترت و نماز مرحله کشوری اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ابراهیم ملاحی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: ابوبکر ملاحی چاخایی دانش آموز دبیرستان استاد شهریارمیشی ، زینب اسمعیل پور دانش آموز دبیرستان کوثر شهیدمردان ،مروان جنگجوزاده و زبیده ماهیگیر از دانش آموزان شهرستان سیریک هستند که به ترتیب راهی  مسابقات مرحله کشوری در خراسان رضوی و همدان جهت شرکت در مسابقات اعزام شدند.

وی افزود: این مسابقات در تاریخ ۲۷ تیرماه آغاز می شوند و ۲۹ تیرماه زینب اسمعیل پور راهی مشهد مقدس خواهد شد و مروان جنگجو زاده و زبیده ماهیگیر نیز دوم و هفتم مرداد در مسابقات کشوری در همدان با رقبای خود به رقابت خواهند پرداخت.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سیریک ابراز کرد: مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز دانش آموزان کشور در نوبت اول پسران  با حضور دکتر کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل اداره قرآن ،عترت و نماز وزارت دکتر مسیب زاده در حرم علی ابن موسی الرضا (ع) برگزار شد و دانش آموزان استان و شهرستان سیریک نیز دراین مراسم شرکت کرده اند.

ملاحی با اشاره به روند رو به رشد فعالیت های  صورت گرفته در حوزه معاونت پرورشی استان و اجرای کمی و کیفی آنها در سطح مدارس یادآور شد: موضوع قرآن و عترت و نماز در اولویت همه فعالیت های پرورشی است و در عرصه های رقابتی نیز استعدادهای خوبی در شهرستان وجود دارد که باید آنها را شناسایی ، پرورش و شکوفا کرد.

شهرستان ۴۳ هزار نفری سیریک دارای ۱۰ هزار دانش آموز می باشند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff